Rusza nowa wypożyczalnia VOD

Na podbój rynku VOD rusza strefaVOD.pl – obecnie znajdziemy tam kilkaset filmów.

Każdego miesiąca w Strefa VOD pojawiać się będzie nawet kilkanaście premier, nie licząc rosnącego katalogu starszych filmów. Wszystkie one dostępne będą dosłownie na żądanie, bez konieczności pobierania czegokolwiek z Internetu – wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę StrefaVOD.pl, wybierze interesujący go film, zapłaci za jego obejrzenie, a natychmiast rozpocznie się jego wyświetlanie – wyjaśnia Konrad Lasak, dyrektor zarządzający StrefaVOD.pl.

Rusza nowa wypożyczalnia VOD 1

Projekt Strefa VOD powstał z inicjatywy Add Media Entertainment, działającego od kilku lat na rynku dystrybutora filmów DVD, w którego ofercie znaleźć można m.in. katalogi Kino Świat, Gutek Film, Against Gravity, Hagi czy Kino Polska.

Filmy możemy oglądać zarówno na komputerach z systemem operacyjnym Windows jak i OS X. W planach jest umożliwienie oglądanie filmów na wielu urządzeniach, w tym telewizorach i tabletach.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry