Rusza nowa wypożyczalnia VOD

Opublikowano: 14 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Na podbój rynku VOD rusza strefaVOD.pl – obecnie znajdziemy tam kilkaset filmów.

Każdego miesiąca w Strefa VOD pojawiać się będzie nawet kilkanaście premier, nie licząc rosnącego katalogu starszych filmów. Wszystkie one dostępne będą dosłownie na żądanie, bez konieczności pobierania czegokolwiek z Internetu – wystarczy, że użytkownik odwiedzi stronę StrefaVOD.pl, wybierze interesujący go film, zapłaci za jego obejrzenie, a natychmiast rozpocznie się jego wyświetlanie – wyjaśnia Konrad Lasak, dyrektor zarządzający StrefaVOD.pl.

Rusza nowa wypożyczalnia VOD 1

Projekt Strefa VOD powstał z inicjatywy Add Media Entertainment, działającego od kilku lat na rynku dystrybutora filmów DVD, w którego ofercie znaleźć można m.in. katalogi Kino Świat, Gutek Film, Against Gravity, Hagi czy Kino Polska.

Filmy możemy oglądać zarówno na komputerach z systemem operacyjnym Windows jak i OS X. W planach jest umożliwienie oglądanie filmów na wielu urządzeniach, w tym telewizorach i tabletach.

Sylwester KozakRusza nowa wypożyczalnia VOD

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.