Rusza nowy serwis bankowy BZWBK24

W dziesiątą rocznicę wprowadzenia usług bankowości elektronicznej w Banku Zachodnim WBK rusza nowy serwis transakcyjny BZWBK24. Jego główne cechy to bezpieczeństwo, wygoda oraz łatwość obsługi.

Dzięki nowej wersji BZWBK24, która startuje 7 października będzie można w uproszczony sposób korzystać z szerokiej oferty Banku Zachodniego WBK. Wśród zalet nowego serwisu znajdują się m.in.: ergonomia, zwiększone bezpieczeństwo, design oraz prostota realizacji transakcji.

W nowym serwisie BZWBK24 realizacja różnych transakcji będzie skrócona o jeden klik. Będzie to dotyczyło m.in. doładowania telefonu pre-paid, pobrania eWyciągu czy dokonywania wpłaty na konto oszczędnościowe. Ułatwieniem będzie wyświetlanie informacji na jakim etapie realizacji transakcji znajduje się użytkownik oraz możliwość łatwiejszego nabycia produktów bankowych. Klient „na klik” będzie mógł kupić kartę debetową, pakiet ubezpieczeń finansowych czy założyć konto złotowe lub walutowe bezpośrednio w serwisie. Łatwiejszą nawigację po serwisie ma zapewnić menu i funkcja aktywnych podpowiedzi.

Portal transakcyjny został dopasowany do potrzeb klienta. Bank przy jego tworzeniu wziął pod uwagę sugestie i pomysły klientów zgłoszone w serwisie Bank Pomysłów. Wraz z nowoczesnością, serwis odznacza się również ergonomią i designem.

Korzystając z nowego serwisu, klient otrzyma możliwość zmiany hasła PIN na dłuższe ośmioznakowe oraz ustawienia tokena obrazkowego na stronie logowania. Taki sposób logowania utrudnia znacząco pracę internetowym szpiegom. Klient będzie miał również możliwość aktywowania w serwisie usługi 3D-Secure. Jest to funkcja dodatkowego zabezpieczenia płatności kartą dokonywanych w Internecie. Dzięki niej klient ma pewność, że nikt obcy nie będzie mógł skorzystać z jego karty. Zabezpieczenie umożliwia dokonywanie zakupów w sklepach internetowych kartą płatniczą z dodatkową autoryzacją transakcji przy użyciu hasła smsowego lub tokena w BZWBK24 Internet.

www.bzwbk.pl/lepsze-bzwbk24

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top