Rusza odnowiony e-GSM.pl

20 września wystartowała całkiem nowa wersja popularnego wortalu telekomunikacyjnego – e-GSM.pl. Zmianie uległa przede wszystkim oprawa graficzna oraz funkcjonalność serwisu. Staramy się być zawsze na bieżąco z najnowocześniejszą techniką, dlatego serwis dostosował swoje działy do rosnących potrzeb każdego użytkownika i użytkowniczki.

W serwisie pojawiły się nowe działy: Informacje mobilne, Wieści z prasy, Informacje prasowe. Prócz najświeższych wiadomości ze świata telekomunikacji, użytkownik znajdzie m.in.: opisy ciekawych technologii, bramkę SMS, gotowe szablony SMS-ów, giełdę telekomunikacyjną, ogłoszenia o pracę, słownik teleinformatyczny, zdjęcia użytkowników, a także przeróżne porady dotyczące użytkowania systemu GSM i nie tylko. W części rozrywkowej serwisu można pograć w popularne gry on-line, ściągnąć ciekawą ikonkę, czy pobrać ulubiony dzwonek. Dobrze skonstruowana wyszukiwarka umożliwia szybkie dotarcie do konkretnej informacji.

Na bieżąco uaktualniana jest baza telefonów, tak by każdy użytkownik mógł znaleźć wszystkie ważne informacje na temat swojego telefonu komórkowego. Kilka razy w miesiącu będą przedstawiane testy najciekawszych telefonów, jakie pojawiły się na rynku, co zapewne okaże się pomocne przy planowaniu zakupu nowego aparatu, spełniającego odpowiednie wymagania.

Pod koniec roku, dzięki zastosowaniu technologii RSS, użytkownicy e-GSM.pl będą mogli śledzić najświeższe wiadomości ze świata telefonii komórkowej wprost z pulpitu swojego komputera. Osoby korzystające na co dzień z WAP-u w swoich telefonach komórkowych zapewne chętnie odwiedzą serwis za pomocą tej technologii. Już w grudniu br. za pośrednictwem WAP-u będzie można przeczytać najświeższe informacje, ściągnąć programy na swój telefon, pobrać darmowe tapety czy dzwonki.

– Cieszy mnie fakt, że efekt czteromiesięcznej pracy wygląda tak okazale, tym bardziej, że serwis się rozwija i jest poważnym zagrożeniem dla innych wortali telekomunikacyjnych. Bardzo pomyślne są statystyki, które wyraźnie pokazują, że z każdym miesiącem przybywa nam kilka tysięcy nowych użytkowników. Chcemy się rozwijać, dlatego wraz z kolegium redakcyjnym zmieniliśmy podtytuł serwisu, ze starego: „Wirtualny GSM”, na zupełnie nowy: „Telefonia Każdej Generacji” – mówi Paweł Gąsiorski, manager serwisu – Sądzę, że to hasło najpełniej obrazuje nasze cele, jak również dużo mówi o szybko zmieniającym się polskim rynku telefonii komórkowej. Liczę, że odmieniony e-GSM spełni oczekiwania każdej Generacji użytkowników telefonii komórkowej – dodaje Gąsiorski.

http://www.e-GSM.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top