Rusza serwis noclegowy KwateryPolska.pl

W związku z ciągle rosnącym zainteresowaniem bazą noclegową na terenie Polski, ruszył nowy serwis internetowy KwateryPolska.pl. Serwis jest kolejnym po TripCafe.pl oraz ExclusiveTrip.pl projektem będącym częścią spółki Vtrip.pl.

Serwis został stworzony dla tych, którzy szybko i łatwo pragną znaleźć nocleg na terenie całego kraju, a  z drugiej strony umożliwia właścicielom miejsc noclegowych zaprezentowanie swojego obiektu i dotarcie do jak największej ilości klientów, nie ponosząc przy tym dużych kosztów związanych z reklamą.

KwateryPolska.pl pozwala na wyszukanie noclegu według określonych kryteriów, a następnie dzięki danym teleadresowym skontaktowanie się bezpośrednio z oferującym usługę. Przy wyborze obiektu klient może zapoznać się z dokładnym opisem, zdjęciami, a także z opiniami osób, które korzystały już z danego miejsca noclegowego. Przy każdym obiekcie prezentowana jest również mapa pokazująca dokładne położenie oraz umożliwiająca wytyczenie trasy do wybranego obiektu z dowolnego miejsca w kraju.

Naszym celem było stworzenie platformy, która ułatwi kontakt osobom szukającym  noclegów, z osobami takie miejsca oferującymi. W tym celu planujemy również ciągle rozwijać serwis i wzbogacać go o nowe funkcje. Głęboko wierzymy, że  www.KwateryPolska.pl   spotka się z dużym zainteresowaniem i szybko zyska uznanie wśród internautów – mówi Katarzyna Foit, Koordynator Projektu KwateryPolska.pl.

www.KwateryPolska.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top