Rusza Wypoczynek.pl – nowy serwis spółki Wakacje.pl

Portal Turystyczny Wakacje.pl uruchomił nowy serwis poświęcony turystyce krajowej. Zarząd portalu postanowił wykorzystać pozytywne notowania w sektorze polskiego hotelarstwa, wciąż rosnącą liczbę zagranicznych turystów odwiedzających Polskę oraz dynamiczny rozwój Internetu i zaoferować polskim turystom dostęp do kompletnej – wyjazdowej i przyjazdowej oferty w Sieci. Już dziś za pośrednictwem serwisu internauci mogą zarezerwować miejsca w różnego typu obiektach noclegowych oraz wczasy zorganizowane przez najlepszych touroperatorów turystyki krajowej.

Internauci serwisu Wypoczynek.pl mają możliwość skorzystania z wielofunkcyjnej wyszukiwarki, pozwalającej na szybkie wyszukiwanie obiektów według własnych preferencji i upodobań. Znalezienie obiektu ułatwia również mapa Polski z podziałem na województwa oraz intuicyjna budowa serwisu. Wczasy i obiekty podzielone są ze względu na typ – na stronach wortalu Wypoczynek.pl możemy znaleźć propozycje wyjazdów ekskluzywnych, extremalnych, biznesowych, ale również tańszych, jakimi są imprezy dla studentów i obozy wędrowne. Co istotne – właściciele obiektów mogą samodzielnie wprowadzać do bazy swoje obiekty, za pomocą specjalnie przygotowanego formularza.

W przyszłości portal zostanie wzbogacony o nowe pozycje – m.in. o przewodnik po ciekawych miejscach w Polsce oraz o narzędzie pozwalające internautom na wprowadzenie własnych opinii o obiektach, w których mieli okazję przebywać. Serwis będzie również dostępny w wersjach językowych – angielskiej i niemieckiej – zapowiada Paweł Wróbel, Content Manager portalu Wakacje.pl.

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry