Ruszaj na koncert z Traveliada.pl

Portal turystyczny Traveliada.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwośc rezerwacji i zakupu biletów na koncerty i imprezy. Oferta dotyczy Polski, Czech, Słowacji, Węgier i w Austrii.

Fani muzyki wiedzą, że w krajach naszych południowych sąsiadów jest więcej ciekawych koncertów i imprez muzycznych niż w Polsce. Nawet jeśli trasa koncertowa jakiegoś zespołu obejmuje również Polskę bilety są tańsze na ich występy w Czechach czy Słowacji. Dotychczas jednak sporym problemem było załatwienie sobie biletów. Teraz portal Traveliada.pl udostępnił swoim użytkownikom taką możliwość. Wystarczy wejść na www.traveliada.pl, w dziale “rezerwacje” kliknąć w link “bilety na koncerty” i rezerwować. Nowa funkcjonalność dedykowana bywalcom koncertów i festiwali pozwala zarezerwować bilety i odebrać je w jednym z 9 punktów dystrybucji na terenie Polski, płacąc oczywiście w złotówkach. Możliwa jest również wysyłka biletów pocztą za dodatkową opłatą.

Serwis powstał dzięki współpracy ze słowacką firmą Ticketportal. Strona ma  polską i angielską wersję językową, a dodatkowo możliwy jest bezpośredni dostęp do strony czeskiej, słowackiej i węgierskiej.

www.traveliada.pl

Personel od A do Z

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry