Ruszaj na koncert z Traveliada.pl

Opublikowano: 24 maja 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal turystyczny Traveliada.pl udostępnił swoim użytkownikom możliwośc rezerwacji i zakupu biletów na koncerty i imprezy. Oferta dotyczy Polski, Czech, Słowacji, Węgier i w Austrii.

Fani muzyki wiedzą, że w krajach naszych południowych sąsiadów jest więcej ciekawych koncertów i imprez muzycznych niż w Polsce. Nawet jeśli trasa koncertowa jakiegoś zespołu obejmuje również Polskę bilety są tańsze na ich występy w Czechach czy Słowacji. Dotychczas jednak sporym problemem było załatwienie sobie biletów. Teraz portal Traveliada.pl udostępnił swoim użytkownikom taką możliwość. Wystarczy wejść na www.traveliada.pl, w dziale „rezerwacje” kliknąć w link „bilety na koncerty” i rezerwować. Nowa funkcjonalność dedykowana bywalcom koncertów i festiwali pozwala zarezerwować bilety i odebrać je w jednym z 9 punktów dystrybucji na terenie Polski, płacąc oczywiście w złotówkach. Możliwa jest również wysyłka biletów pocztą za dodatkową opłatą.

Serwis powstał dzięki współpracy ze słowacką firmą Ticketportal. Strona ma  polską i angielską wersję językową, a dodatkowo możliwy jest bezpośredni dostęp do strony czeskiej, słowackiej i węgierskiej.

www.traveliada.pl

Personel od A do Z

Hanna LaskowskaRuszaj na koncert z Traveliada.pl

Podziel się!

O autorze

hania