Ruszaj.pl (na) zakupy grupowe z Grupą o2

Opublikowano: 19 maja 2011. Kategoria: Rynek. Tagi:

Grupa o2 uruchomiła platformę zakupów grupowych Ruszaj.pl. Jest to serwis działający na zasadach typowych dla zakupów grupowych – użytkownicy mogą nabyć w nim kupony zniżkowe na produkty oraz usługi z rabatami sięgającymi 90%.

Grupa o2, właściciel i wydawca Portalu o2, jako pierwsza spośród portali horyzontalnych uruchomiła platformę zakupów grupowych. Atutem Ruszaj.pl mają być użytkownicy, zasięg serwisów należących do Grupy o2.

Platforma w pierwszej kolejności zaoferuje zniżki adresowane do kobiet. W najbliższym czasie Ruszaj.pl otworzy też serwis z produktami dedykowanymi mężczyznom oraz odsłonę poświęconą turystyce. Obok oferty odpowiadającej na zainteresowania konkretnych grup odbiorców Ruszaj.pl ma wyróżniać także pomysły na sprzedaż, metody dystrybucji, oraz sama marka Ruszaj.pl wraz z jej identyfikacją wizualną.

Ruszaj.pl (na) zakupy grupowe z Grupą o2 1

„Ruszaj.pl jest projektem, który – przy ostrożnej i mądrej egzekucji – powinien w ciągu 3 lat istotnie zaznaczyć się w wyniku Grupy o2. Jednocześnie projekt nie zamyka nas na bliską współpracę z partnerami zewnętrznymi przy identycznych projektach, dla których równolegle budujemy dedykowane rozwiązania służące nieuciążliwej dystrybucji kuponów zniżkowych” – mówi Michał Brański, członek zarządu Grupy o2 Sp. z o.o.

W dniu premiery, Ruszaj.pl proponuje kupon zniżkowy na czarter jachtów na Mazurach – jako odpowiedź na zainteresowania zarówno kobiet i mężczyzn, jednocześnie związaną z turystyką oraz wypoczynkiem.

Hanna LaskowskaRuszaj.pl (na) zakupy grupowe z Grupą o2

Podziel się!

O autorze

hania