Ruszył Fan Park – piłkarski park kibiców

Marka Carlsberg i firma KIA Motors, Sponsorzy Główni UEFA EURO 2008 ™, rozpoczynają wielką, wspólną zabawę piłkarską! Na warszawskim Polu Mokotowskim rusza olbrzymi FAN PARK – piłkarski park kibiców, który począwszy od 7 do 29 czerwca, będzie miejscem przeżywania „Prawdopodobnie najlepszych piłkarskich emocji na EURO 2008”.

„FAN PARK to nasza propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby na żywo obejrzeć światowej klasy grę i w atmosferze wspólnej zabawy przeżyć prawdopodobnie najlepsze piłkarskie emocje.” – mówi Joanna Bieńkowska, Brand Manager Marki Carlsberg. „Myślę, że kibice odwiedzający FAN PARK będą bawić się równie dobrze jak widzowie na stadionach Austrii i Szwajcarii, z tą różnicą, że wielogodzinna zabawa w FAN PARKU trwać będzie znacznie dłużej, a wstęp na imprezę będzie bezpłatny.” – dodaje Joanna Bieńkowska.

Warszawski FAN PARK, usytuowany na Polach Mokotowskich, u zbiegu ulic Czubatki, Fińskiej i Leszowej,  będzie mógł pomieścić nawet do 5 tysięcy kibiców. Na powierzchni 8 tys. m2 znajdzie się między innymi widoczny z każdego punktu Parku ekran o powierzchni 30m2 oraz umiejscowiona naprzeciw ogólnodostępna trybuna. Odwiedzający FAN PARK kibice, poza wspólnym oglądaniem meczów i powtórek ich najważniejszych fragmentów, będą mogli liczyć także na wiele dodatkowych atrakcji. Każdego dnia, już od godziny 16-tej do późnych godzin nocnych, organizowane będą futbolowe zabawy i konkurencje, uruchomione zostaną również specjalne strefy gastronomiczne. Podczas konkursów zdobyć będzie można wiele piłkarskich gadżetów i nagród, wśród nich także te najcenniejsze – bilety na mecz półfinałowy i na Finał EURO 2008 oraz samochód osobowy Kia pro_cee’d.

Ruszył Fan Park - piłkarski park kibiców 1

Wsparcie dla FAN PARKU stanowić będzie komunikująca jego uruchomienie kampania multimedialna. Od 26 maja do 29 czerwca br., na antenie największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych emitowane będą 15’ spoty zapraszające do FAN PARKU. Kampania prowadzona będzie równocześnie w prasie, radiu i Internecie.

Impreza objęta została patronatem medialnym: Radia Zet, Wydawnictwa Agora (Co Jest Grane, Metro) i portalu Sport.pl. Organizatorem imprezy jest agencja EURO RSCG 4D™. Autorem kreacji kampanii jest agencja Saatchi&Saatchi Polska.
Za zakup i planowanie mediów odpowiada OMD Media Direction. Wirtualny FAN PARK przygotowany został także na stronie internetowej marki Carlsberg, której autorem jest agencja interaktywna byss.pl.

www.carlsbergeuro2008.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top