Ruszył KalendarzBudowy.pl

Wygodny i funkcjonalny notatnik w formie kalendarza, który ułatwi organizowanie i prowadzenie budowy, praktyczne informacje dotyczące budownictwa oraz porady ekspertów – to atrakcje nowego serwisu KalendarzBudowy.pl.
Użytkownicy serwisu dzięki prostym narzędziom mogą planować wydarzenia związane z budową domu, prowadzić ewidencję wydatków, które sumowane są dla każdego dnia i miesiąca. Oprócz Kalendarza użytkownicy mają stały dostęp do informacji dotyczących budowy, przydatnych numerów telefonów, aktów prawnych i wzorów umów oraz rankingów kredytów. W serwisie znajdują się także porady ekspertów oraz praktyczne informacje, które mogą być inspiracją w procesie planowania budowy.

KalendarzBudowy.pl wysyła również przypomnienia na skrzynkę pocztową użytkownika o planowanych spotkaniach i wydarzeniach, które wcześniej zostały zapisane w Kalendarzu.

Serwis powstał we współpracy z grupą Netguru i powiększa ofertę serwisów tematycznych Agory poświęconych rynkowi nieruchomości. W tej kategorii wortal GazetaDom.pl zajmuje pierwszą pozycję w polskim internecie. Odwiedza go miesięcznie prawie 800 tys. internautów, którzy generują 13,8 mln odsłon (źródło: Megapanel PBI/Gemius, listopad 2007).

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top