Ruszył nowy onepress.pl

Od 11. września strona księgarni internetowej onepress.pl funkcjonuje w zmienionej szacie graficznej.
Modyfikacji uległ zarówno design, jak i kolorystyka serwisu. Dominują w niej obecnie stonowane granaty, co znajduje uzasadnienie w grupie Czytelników, którym dedykowana jest oferta księgarni. Posiada ona w swoim portfolio w głównej mierze pozycje z zakresu zagadnień biznesowych, ekonomii i finansów.

Nowy serwis zachowuje czytelność poprzednika, zapewniając surfującemu prostą, intuicyjną nawigację. Został jednak lekko zmodyfikowany pod względem układu. Zmianie uległa przede wszystkim strona główna, gdzie potencjalny Czytelnik od razu trafia na nowości wydawnicze oferowane w księgarni, ma bezpośredni dostęp do listy bestsellerów, może się także zapoznać z planem wydawniczym Onepress na najbliższe miesiące.

Zmiany w serwisie onepress.pl związane są z polityką marketingową właściciela brandu –  Grupy Wydawniczej Helion SA. Helion zakłada ujednolicenie układu swoich e-księgarń, tak, by maksymalnie uprościć Czytelnikom pracę ze stronami firmowanymi markami Helion, Onepress i Sensus.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry