Ruszył Portal Promocyjny

Opublikowano: 24 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

24 marca wystartował oficjalnie portal Promocje.ezin.pl, którego celem jest publikowanie promocji firm z całej Polski. Portal jest odpowiedzią na potrzeby Internautów szybkiego docierania do informacji o promocjach interesujących ich produktów i usług oraz na potrzeby firm docierania do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych promocjami.

„Zapraszamy wszystkie firmy prowadzące działania promocyjne do publikowania promocji na naszym portalu. W ramach startu przedsięwzięcia pierwszym 100 firmom rozdajemy darmowe Pakiety Jednostek Promocyjnych umożliwiające publikację swoich promocji. Kolejne 100 firm będzie mogło kupić Pakiety po niższych cenach.” – mówi Grzegorz Dorenda.

Portal również udostępnia firmom bazę wiedzy z publikacjami opisującymi sposoby prowadzenia promocji, ich rodzaje i sposoby zwiększania konkurencyjności własnych produktów i usług.

Promocje.ezin.pl zostały stworzone przez wrocławską firmę IT MAGIC specjalizującą się w tworzeniu portali i rozbudowanych serwisów internetowych opartych o aplikacje zarządzania treścią.

http://www.promocje.ezin.pl

Sylwester KozakRuszył Portal Promocyjny

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.