Ruszył serwis harvard.trenerzy.pl

Opublikowano: 11 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma szkoleniowa Training Partners podpisała z Harvard Business School umowę o współpracy. Dzięki temu powstał bezpłatny polskojęzyczny serwis harvard.trenerzy.pl, zawierający artykuły na temat zarządzania pochodzące z Harvardu.

Training Partners uzyskała, jako jedyna polska firma szkoleniowa, prawo do publikowania w internecie tekstów pochodzących z „Harvard Business School Working Knowledge”. Ten prestiżowy magazyn zawiera teksty autorstwa najwybitniejszych ekspertów z Harvardu. Partnerzy HBS na całym świecie co miesiąc tłumaczą je i udostępniają lokalnym menedżerom. Teraz do czytelników dołączą Polacy.

Co miesiąc wybrane, najciekawsze pozycje, publikowane będą w języku polskim na stronie harvard.trenerzy.pl. – Przedsiębiorcy i menedżerowie będą mogli przeczytać trzy, cztery najciekawsze teksty miesięcznie – wyjaśnia Jan Mądry, prezes Training Partners. – Ich wyboru dokonają nasi trenerzy, oceniając, na ile dany artykuł może być przydatny polskim czytelnikom. Teksty dotyczyć będą przede wszystkim przywództwa, zarządzania strategicznego, zarządzania ludźmi i umiejętności menedżerskich. Chcemy też publikować artykuły, które zawierają nietypowe, czasem kontrowersyjne spojrzenie na biznes, albo stawiają nowe, przełomowe tezy w dziedzinie zarządzania.

Dostęp do artykułów jest bezpłatny. Pierwsze teksty w języku polskim pojawiły się w serwisie w ostatnich dniach lutego.

http://harvard.trenerzy.pl

Sylwester KozakRuszył serwis harvard.trenerzy.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.