Ruszył serwis rezerwacji hotelowych Hoteliada.pl

Internetowe biuro podróży Traveliada.pl uruchomiło serwis rezerwacji hotelowych. Nowy serwis nosi nazwę Hoteliada.pl i pozwala na dokonanie rezerwacji hotelu zarówno w Polsce jak i na świecie.

Pod adresem hoteliada.pl dostępna jest baza 1500 renomowanych obiektów hotelowych w całej Polsce, między innymi hotele sieci Radisson, Westin, Sheraton, Gromada, Mercure, Campanille i Vera.

Dział hotele na świecie umożliwia rezerwację spośród 15 000 hoteli w 80 krajach. Hotele zlokalizowane są na lotniskach, w centrach miast i atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Rezerwacja przez internet zapewnia klientowi dużo niższą cenę, pozwala na wybranie najodpowiedniejszego obiektu, jak również kompleksowych usług i co najważniejsze jest dostępna przez całą dobę.

Szczególną promocją objęte są hotele last minute. Ta grupa hoteli dostępna jest w bardzo niskich cenach nawet z 55 % rabatem. Hotele można zarezerwować tylko do 20 dni przed wyjazdem. W chwili rezerwacji przy tej opcji pobierany jest z karty kredytowej klienta depozyt 10 procentowy. Pozostała kwota płacona jest bezpośrednio w hotelu.

http://www.hoteliada.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry