Ruszył serwis TegoSzukalem.pl

Serwis umożliwiający wyszukiwanie ostatnich miejsc na kursach językowych. W zamian za skompletowanie pełnej grupy, szkoły językowe oferują wolne miejsca z dużymi rabatami.

„To klasyczny model last minute” – informuje Lidia Waszczuk-Gabrysiak, Product Owner serwisu. „Zazwyczaj szkoły uruchamiają kursy językowe już po zebraniu    ok. 70% uczestników. Sprzedaż ostatnich miejsc jest jednak najtrudniejsza – reklama przestaje się opłacać, a kurs właśnie się zaczyna. W tym momencie wkraczamy my”.

TegoSzukalem.pl obejmuje zasięgiem całą Polskę. Szczegółowe opcje wyszukiwania, uwzględniające nie tylko tak podstawowe parametry, jak poziomy zaawansowania, czy wielkość grupy, ale dni tygodnia i pory prowadzenia lekcji, pozwalają użytkownikowi na precyzyjne znalezienie tego czego szukał.

Kursy językowe to dopiero początek rozwoju serwisu. „Na tej samej zasadzie będziemy udostępniali ostatnie miejsca na szkoleniach wszelkiego rodzaju” – deklarują twórcy projektu. Propozycji jest niemało: przygotowania do egzaminów, kursy tańca, prawa jazdy, czy takie jak… ostatnie miejsca w przedszkolach.

TegoSzukalem.pl, to kolejny projekt spółki Mojanauka.pl, należącej do Gadu-Gadu S.A.. W skład serwisów edukacyjnych Grupy wchodzą także serwisy: Nauka.pl, Eduszop.pl oraz największy słownik językowy – MEGAslownik.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top