Ruszył serwis www.skokinarciarskie.mobi

Firma FUN and MOBILE uruchomiła serwis mobilny dla fanów skoków narciarskich korzystających z Internetu w telefonach komórkowych.
Skoki narciarskie to dyscyplina od wielu lat bardzo popularna w Polsce, a każdy Polak zna nazwisko największego polskiego skoczka Adama Małysza. Nie zawsze jednak możemy na bieżąco śledzić występy naszych ulubionych skoczków w czasie kolejnych zawodów i nie zawsze mamy dostęp do interesujących nas statystyk i wyników.

Firma FUN and MOBILE wyszła naprzeciw oczekiwaniom polskich wielbicieli skoków narciarskich i przygotowała dla użytkowników telefonów komórkowych serwis www.skokinarciarskie.mobi zawierający wiele informacji i statystyk związanych z Pucharem Świata w skokach narciarskich.

Po wejściu na stronę główną serwisu otrzymujemy podstawowe informacje takie jak ostatnie newsy, czołówka klasyfikacji generalnej oraz informację gdzie i kiedy odbywają się kolejne zawody. Jeśli chcemy dowiedzieć się więcej, możemy skorzystać z kilku funkcjonalnych zakładek. W zakładce „Klasyfikacja generalna” znajdziemy wyniki i pozycję 10 najlepszych, a przechodząc dalej punktację wszystkich zawodników. W zakładce „Ostatnie zawody” możemy obejrzeć wyniki poszczególnych zawodników z ostatniego konkursu takie jak długość i punktacja w poszczególnych skokach oraz suma zdobytych punktów. Dane z poszczególnych zawodów są przechowywane i w każdej chwili możemy do nich wrócić wchodząc na zakładkę „Lista konkursów”, na której znajdziemy również pełny harmonogram kolejnych rozgrywanych zawodów. Ostatnią zakładką jest „Puchar narodów” czyli suma wyników poszczególnych krajów.

Dużym ułatwieniem dla fanów polskich skoczków jest graficzne wyróżnienie polskich  zawodników i wyświetlanie ich wyników w domyślny sposób pod najlepszymi wynikami poszczególnych zawodów.

www.skokinarciarskie.mobi

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry