Ruszyła Ogólnopolska Baza Noclegowa

Opublikowano: 17 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Serwis został stworzony z myślą o turystach, którzy poszukują ofert noclegowych z obszaru całej Polski. W e-nocleg.pl będzie można znaleźć informacje zarówno o luksusowych hotelach, gospodarstwach agroturystycznych oraz domkach letniskowych znajdujących się w malowniczych częściach naszego kraju.

Użytkownik szukając odpowiedniego noclegu, może wspomagać się różnorodnymi kryteriami, począwszy od regionu czy typu obiektu, a skończywszy na dodatkowych udogodnieniach dla turystów. Dzięki bazie noclegowej planując wyjazd bez trudu znajdziecie Państwo, nocleg w hotelu, schronisku czy kwaterze prywatnej.

Szczegółowych informacji o zamieszczonych obiektach udzielać będą właściciele telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Do bazy można też dodawać własne oferty noclegowe. W tej chwili umieszczenie oferty w serwisie to koszt 20 zł netto. Każdy kto umieści swój obiekt w serwisie e-nocleg.pl będzie miał możliwość darmowego umieszczenia prezentacji obiektu w ogólnopolskim katalogu noclegowym, który jak zapewnia założyciel serwisu Marcin Furgała, pojawi się w formie drukowanej oraz na CD już w przyszłym roku.

http://www.e-nocleg.pl

Sylwester KozakRuszyła Ogólnopolska Baza Noclegowa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.