Ruszyła strona internetowa polskich rozgrywek World Cyber Games 2005

Opublikowano: 13 czerwca 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W pierwszych dniach czerwca ruszył serwis internetowy polskiej edycji światowej olimpiady gier komputerowych – World Cyber Games 2005.

Strona, jak co roku pełni wiele funkcji. Najważniejszą z nich jest informowanie o rozgrywkach online i wielkim finale WCG 2005 oraz rejestracja graczy. Można na niej znaleźć harmonogram i regulaminy polskiej edycji turnieju, opisy poszczególnych gier, forum dla uczestników oraz wiadomości na temat światowych rozgrywek World Cyber Games 2005. Na portalu zostaną także zamieszczone wywiady z najlepszymi polskimi graczami, ich sugestie i podpowiedzi dotyczące ćwiczeń, jakie można wykonywać, aby doskonalić swoje umiejętności techniczne i refleks.

'Portal www.wcg.pl to interaktywne serce turnieju World Cyber Games 2005. Każdego roku staramy się wprowadzać do niego nowe elementy, by jak najlepiej służył graczom. Mamy nadzieję, że serwis będzie dostarczał tyle samo emocji, co w latach poprzednich i pozwoli nam dokładnie śledzić sukcesy polskich graczy w czasie rozgrywek online i finałów zarówno w Warszawie, jak i w Singapurze.' – mówi Marcin Bołbot – Sales & Marketing Director Samsung Electronics Polska.

http://www.wcg.pl

Sylwester KozakRuszyła strona internetowa polskich rozgrywek World Cyber Games 2005

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.