Ruszyła strona internetowa programu edukacyjnego

Opublikowano: 8 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Uruchomiona została strona internetowa programu edukacyjnego Partnerstwo dla Przyszłości organizowanego przez Microsoft. Pod adresem partnerstwodlaprzyszlosci.edu.pl dyrektorzy szkół, nauczyciele, oraz uczniowie będą mogli znaleźć wszelkie informacje i aktualności dotyczące programu.

Na stronie internetowej znajduje się opis poszczególnych filarów programu, aktualności, informacje o planowanych w najbliższym czasie inicjatywach edukacyjnych oraz sekcja odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z programem. Strona posiada także specjalnie wydzielony dział przeznaczony dla wojewódzkich koordynatorów edukacji informatycznej oraz biuro prasowe.

W ostatnim czasie ruszył pierwszy projekt szkoleniowy programu Partnerstwo dla Przyszłości- „Wykorzystanie Technologii Informatycznych w nauczaniu podstaw programowania” skierowany do nauczycieli przedmiotów informatycznych w szkołach ponadgimnazjalnych.
Projekt realizowany będzie na terenie całego kraju, w formie blended learning, tj. łącząc metody nauczania na odległość (e-learningowe) ze stacjonarnymi warsztatami. Część szkolenia realizowana w formie e-learning oparta zostanie o multimedialne i interaktywne materiały szkoleniowe na płytach CD-ROM oraz edukacyjną platformę internetową, przy pomocy której realizowane będą m.in. konsultacje on-line, testy sprawdzające oraz komunikacja w zespołach zadaniowych. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

http://www.partnerstwodlaprzyszlosci.edu.pl

Sylwester KozakRuszyła strona internetowa programu edukacyjnego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.