Ruszyło Forum Komercyjnego Internetu

Rozpoczęło działalność Forum Komercyjnego Internetu eISP.pl. Według jego twórców ma to być źródło kompetentnej i szybkiej informacji o rynku e-biznesowym. Poruszane są na nim zdecydowanie istotne tematy dotyczące usług internetowych i działalności przedsiębiorstw w sieci.

Fora dyskusyjne to jedno z najpopularniejszych narzędzi wymiany informacji w Internecie. Źródło tej popularności leży przede wszystkim w ich prostocie; korzystanie z forum nie wymaga skomplikowanych procedur, wystarczy wejść na stronę forum aby zyskać dostęp do wszystkich wiadomości. Dlatego właśnie powstało ich tak wiele. Najpopularniejsze są jednak fora tematyczne. Ukierunkowanie dyskusji w stronę konkretnej problematyki gwarantuje, że uczestniczyć w niej będą osoby dobrze w niej zorientowane, a ich wypowiedzi będą kompetentne. Takim właśnie tematycznym forum jest Forum Komercyjnego Internetu eISP.pl.

Forum Komercyjnego Internetu skierowane jest głównie do osób zajmujących się świadczeniem usług internetowych i prowadzeniem biznesu w sieci. Szczególnie zainteresowani powinni być nim właściciele małych i średnich firm myślący o rozszerzeniu swojej działalności i starcie w Internecie. Forum jest jednak otwarte dla wszystkich zainteresowanych, każdy ma więc szanse wyrazić tam swoją opinię, podzielić się wątpliwościami, czy zadać nurtujące go pytanie. W dyskusji uczestniczą specjaliści eISP zajmujący się na co dzień omawianą tematyką, co gwarantuje, że dyskusja będzie stała na wysokim merytorycznie poziomie. Daje to również szansę na uzyskanie fachowej odpowiedzi na zadane pytanie lub porady od eksperta.

Firma Kasat, właściciel marki eISP.pl, posiada duże doświadczenie w moderowaniu dyskusji dotyczących biznesu internetowego. Od trzech lat prowadzi bowiem serwis list dyskusyjnych www.prenumerata.pl, gdzie zarządza listami dyskusyjnymi dla przedstawicieli branży ISP (Internet Service Providers). W obecnej chwili zapisanych jest tam około 3000 osób.

Forum swoją tematyką obejmuje dwie podstawowe kategorie: e-biznes i usługi internetowe. W dziale poświęconym e-biznesowi można będzie omówić i skomentować najnowsze wydarzenia w sieci, nowe rozwiązania prezentowane przez firmy, podzielić się opinią na temat aktualności internetowych. Dyskusje dotyczą też rozwiązań z zakresu sprzedaży przez sieć oraz marketingu internetowego. W dziale dotyczącym usług internetowych znajdą się informacje o serwerach wirtualnych, hostingu, kontach pocztowych, tworzeniu stron WWW, itd. Twórcy serwisu zapowiadają, że w miarę wzrostu zainteresowania użytkowników będą powstawać nowe fora poruszające nowe tematy.

http://www.eisp.pl/forum

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top