Sagra Technology w finale konkursu Microsoft

Szczecińska spółka Sagra Technology jest finalistą w renomowanym konkursie Solution Microsoft Partner Program Awards 2009 for Central and Eastern Europe. Mobilny System Emigo znajduje się w ścisłej czołówce w kategoriach: Mobility Solutions Partner oraz Mobility Solutions Business Application Partner. W ubiegłym roku zwycięzców wyłoniono spośród 47 000 partnerów firmy Microsoft. Ceremonia ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbędzie 14 lipca w Nowym Orleanie.

– Dwie nominacje w tak prestiżowym i cieszącym się olbrzymim zainteresowaniem, międzynarodowym konkursie to kolejny dowód ogromnego potencjału Polaków w zakresie teleinformatyki. Dla naszej firmy to niewątpliwy sukces, potwierdzony przez grono niezależnych ekspertów zewnętrznych – mówi Janusz Pribulka, Prezes Zarządu Sagra Technology.

System Emigo należy do kategorii mobilnych rozwiązań typu SFA, FFA, CRM. Oprogramowanie automatyzuje działania biznesowe, w tym większość procesów realizowanych przez pracowników w terenie. Udostępnia handlowcom wszystkie niezbędne informacje, pochodzące z centrali jak i ze źródeł zewnętrznych, np. od dystrybutorów współpracujących z firmą. Sprawne zarządzanie procesami sprzedażowymi oraz relacjami biznesowymi wpływa na zwiększenie sprzedaży, obniżenie kosztów, poprawę jakości usług – i wzrost ogólnej efektywności. W Polsce z systemu Emigo korzysta już ponad 120 firm w tym  m.in. Jonhson&Johnson, L’Oreal, Polpharma, Kimberly Clark, 3M, Bols i inni.

Celem Microsoft Partner Program Awards jest uhonorowanie przedsiębiorstw, które dostarczają najbardziej innowacyjne rozwiązania przygotowane na bazie narzędzi Microsoft. Nagrody przyznawane są w 26 kategoriach.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry