SaltPepper Brand Design nawiązała współpracę z GG Network

Współpraca dotyczyć będzie głównie zastosowania nowatorskich metod badawczych opartych na nowoczesnych technologiach interaktywnych w procesie projektowania opakowań oraz elementów identyfikacji wizualnej.

Obie firmy kończą prace nad testowaniem i wdrażaniem dedykowanych narzędzi badawczo-strategicznych o charakterze głównie ilościowym służącym zwiększeniu efektywności rozwiązań projektowych w zakresie brandingu.

W SaltPepper Brand Design mocno wierzymy, że podstawą dobrze zrealizowanych projektów opakowań jest należycie przeprowadzony proces strategiczny, którego bardzo istotnym elementem są badania konsumenckie. Staramy się, aby projektowanie opakowań nie było przypadkowe, intuicyjne, oderwane od potrzeb konsumenta.  Jestem przekonany, że włączenie do tego procesu nowatorskich narzędzi w oparciu o technologie interaktywne (on-line) pozwoli nam na szybkie i efektywne o optymalnie kosztowo testowanie alternatywnych koncepcji. Takie podejście zwiększa znacząco sukces projektu w kontekście zakładanych celów przez marketerów. – mówi Grzegorz Brzóska, Dyrektor strategiczny SaltPepper Brand Design.

Zdaniem Tomasza Barana, pełnomocnika zarządu GG Network, zaplecze technologiczne spółki a przede wszystkim dostęp do ponad pięciu milionów internautów w samym tylko komunikatorze dziennie znakomicie wpisuje się w projekty badawcze zainicjowane przez SaltPepper Brand Design. Dotychczas głównymi barierami w badawczej weryfikacji opakowań były czas i cena. Badania prowadzone on-line usuwają obie te przeszkody. GG Network posiada zweryfikowany panel internautów, dzięki któremu takie badania można prowadzić szybko, rzetelnie i konkurencyjnie. Nad poprawnością merytoryczną realizacji czuwa zespół badań i analiz GG Network zarządzany przez  dr Dominika Batorskiego i dr Jana Zająca, uznawanych za pionierów naukowych badań Internetu.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry