Samochody na traveliada.pl

Opublikowano: 17 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

U progu sezonu wakacyjnego 2005 Internauci internetowego biura podróży Traveliada.pl planujący letni wypoczynek mają możliwość wynajęcia samochodu na całym świecie. System rezerwacji jest możliwy dzięki współpracy z międzynarodową firmą Avis. Firma działa już ponad 14 lat i specjalizuje się w wypożyczaniu samochodów. Wyszukiwarka jest dostępna pod adresem rentacar.traveliada.pl.

W systemie rezerwacyjnym online znajduje się ponad 200.000 samochodów dostępnych w wypożyczalniach na lotniskach całego świata. Obok zwykłego wynajmu samochodu Avis umożliwia wynajem samochodu z kierowcą, krzesełek dla dzieci oraz pojazdów dostawczych. Aby sprostać wymaganiom użytkowników, firma oferuje szeroką gamę modeli samochodów różnej wielkości i o różnym wyposażeniu, a dla klientów potrzebujących wynajęcia długoterminowego samochodu przygotowała specjalne oferty.

'Myśląc o naszych klientach poszerzamy ofertę o kolejne elementy niezbędne przy planowaniu urlopu i w pracy. Już niedługo, a jeszcze przed sezonem nasz klient będzie mógł zakupić bilet lotniczy, zarezerwować pokój w hotelu na świecie, jak również w tanich hostelach i motelach – mówi Jacek Malarski – współwłaściciel biura.'

Internetowe biuro podróży .traveliada.pl istnieje od 1 stycznia br. i rozwija się dardzo dynamicznie. W marcu br. dołączyło do grona członków Polskiej Izby Turystyki, a w kwietniu br. liczba internautów odwiedzających stronę przekroczyła 200.000. Biuro współpracuje z ponad sześćdziesięcioma tuoroperatorarami prezentując ponad 60 000 ofert wakacyjnych.

http://www.traveliada.pl

Sylwester KozakSamochody na traveliada.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.