SAP Polska i mindworx Polska rozpoczęły współpracę w zakresie e-learning

Firma SAP Polska i mindworx Polska ogłosiły podpisanie listu intencyjnego dotyczącego współpracy w zakresie e-learningu. Współpraca pomiędzy firmami będzie polegała na opracowywaniu wspólnej oferty edukacyjnej, opartej na SAP Learning Solution. mindworx wykorzysta rozwiązania i narzędzia SAP, aby tworzyć rozwiązania i programy szkoleniowe przeznaczone dla firm używających mySAP Human Resources. Oferta rozwiązań edukacyjnych jest kierowana do wszystkich firm, które zamierzają korzystać z e-learningu i nowoczesnych technik szkoleniowych, i stosują mySAP HR lub planują uruchomienie tego rozwiązania.

„mySAP HR jest doskonałym systemem, który pozwala na zintegrowanie również działań szkoleniowych – w tym e-learningu – w strukturze całej organizacji. Korzystając z naszej wiedzy i metod oraz z narzędzi SAP Learning Solution jesteśmy w stanie tworzyć szkolenia e-learningowe doskonale dopasowane do potrzeb i infrastruktury informatycznej klientów, którzy korzystają z SAP.” – mówi Piotr Rypson, wiceprezes mindworx Polska.

„Dzięki połączeniu klasy rozwiązań SAP i doświadczenia mindworx we wdrażaniu systemów e-learning klienci będą mogli wykorzystać najszersze spektrum możliwości, jakie daje zdalne nauczanie. Liczę, że rozpoczynająca się współpraca pozwoli nam wspólnie poszerzyć bazę firm, które w edukacji pracowników wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania.” – powiedział Tomasz Domański, dyrektor ds. rozwoju produktu w SAP Polska.

http://www.sap.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry