SAP Polska wprowadza Pakiety Usług Konsultingowych

Podczas dorocznych Letnich Spotkań Klientów SAP firma SAP Polska zaprezentowała nowość w ofercie działu Konsultingu Pakiety Usług Konsultingowych (PUK). PUK to kompletne zestawy usług dla wybranych procesów biznesowych, dzięki którym można usprawnić i obniżyć koszty wdrożenia zintegrowanych rozwiązań informatycznych w wybranych obszarach.

Pakiety Usług Konsultingowych zostały opracowane na podstawie wieloletnich doświadczeń zespołu ekspertów z Działu Konsultingu SAP Polska. Pierwsze dwanaście PUK obejmuje rozwiązania z obszarów: międzyaplikacyjnych, finansów, logistyki, zarządzania kapitałem ludzkim i technologii. Każdy pakiet jest gotowy do wdrożenia i zawiera kompletny, prekonfigurowany zestaw usług dla danego procesu biznesowego (m.in. koncepcję biznesową, konfigurację systemu, dokumentację konfiguracji, instrukcje dla użytkowników końcowych, wsparcie w zakresie szkolenia członków zespołu wdrożeniowego). Wdrożenie poszczególnych PUK może przebiegać niezależnie, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i priorytetów klienta.

Pierwsze PUK są już dostępne w ofercie działu Konsultingu SAP Polska, a ich ceny kształtują się na poziomie od 5 000 do 15 000 euro (cena netto).

Stworzyliśmy PUK-i, aby pomóc naszym klientom w tworzeniu efektywnych procesów biznesowych w nietypowych obszarach, które można szybko i oszczędnie usprawnić, mówi Jacek Szczepański, Dyrektor Działu Konsultingu SAP Polska. Wierzę, że pakiety PUK spełnią oczekiwania klientów w zakresie optymalizacji procesów i osiągania jak największego zwrotu z inwestycji.

Wprowadzenie na rynek Pakietów Usług Konsultingowych wpisuje się w przyjętą przez nas strategię dostarczania eksperckich, wysoko wyspecjalizowanych usług konsultingowych, podkreśla Grzegorz Kozłowski, Prezes SAP Polska. Jestem pewien, że PUK spotkają się z zainteresowaniem i dobrym odbiorem wśród klientów.

http://www.sap.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top