SAP zwiększa zakres usług wsparcia

Opublikowano: 10 maja 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

SAP AG poinformował o zwiększeniu zakresu usług wsparcia oprogramowania, którego celem jest pomoc klientom w zarządzaniu uaktualnieniami i rozszerzeniami rozwiązań SAP.

SAP włączył system do zarządzania zmianami (Change Request Management) jako integralną część narzędzia SAP Solution Manager, oferowanego klientom w ramach standardowych usług wsparcia. SAP poinformował również o specjalnej ofercie wsparcia MaxAttention, której celem jest usprawnienie zarządzania jakością techniczną, zapewnienie optymalnej wydajności i maksymalne obniżenie całkowitego kosztu eksploatacji (TCO) podczas wykorzystywania systemów SAP.

„Efektywne zarządzanie zmianami procesów biznesowych oraz oprogramowania jest kluczowym wyzwaniem dla firm, które chcą pozostać konkurencyjne w dzisiejszym stale zmieniającym się środowisku – powiedział Uwe Hommel, Wiceprezes SAP Active Global Support. – Zapewniamy naszym klientom szybkość i stabilność, oferując im w ramach rozwiązania SAP Solution Manager (czyli bez dodatkowych opłat) jeden kompleksowy system do zarządzania zmianami, który pozwala sterować nie tylko projektami i procesami workflow, ale także technicznymi jednostkami składników SAP. Dla wymagających klientów jesteśmy w stanie wykonać jeszcze więcej: mamy dla nich dodatkową ofertę wsparcia SAP MaxAttention, realizowanego przez specjalne zespoły oddelegowane do ich siedzib. Mogą z niej skorzystać firmy oczekujące dostosowanych do swych potrzeb eksperckich usług świadczonych przez zaufanego partnera, któremu bez obaw można powierzyć technologiczne inwestycje w sukces biznesowy”.

http://www.sap.pl

Sylwester KozakSAP zwiększa zakres usług wsparcia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.