SAT KRAK powraca

Opublikowano: 3 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Po kilku latach przerwy, na rynek powraca jedyna polska wystawa satelitarna. Jej inicjatorami są, tak jak i w latach ubiegłych, redakcja Magazynu Techniki Satelitarnej SAT KURIER oraz redakcja branżowego serwisu internetowego poświęconego tematyce mediów MEDIALINK.PL. Impreza, która odbędzie się w Krakowie w dniach od 27. do 29.09.2004, połączy nadawców telewizyjnych, operatorów platform cyfrowych, operatorów satelitarnych, a także importerów i producentów sprzętu od odbioru czfrowej telewizji satelitarnej i naziemnej.

Organizatorzy zdecydowali się na reaktywowanie wystawy, w tym roku pod szyldem SAT KRAK 2004, ze wyględu na rosnące potrzeby europejskiego rynku medialno – satelitarnego, wzrost zainteresowania odbiorców nowymi technologiami cyfrowymi, a także poprawę światowej koniunktury gospodarczej, która nie pozwoliła zorganizować SAT KRAK w latach ubiegłych. Trzydniowe targi odbędą się, tak jak i w latach ubiegłych, na terenie wystawowym krakowskiej Chemobudowy. Uczestnicy oraz odwiedzający będą mieli do dyspozycji halę o wielkości 1800 m. kw. Zmieści się na niej do 100 stoisk.

Do wystawienia się na imprezie zaproszeni zostali nadawcy telewizyjni, którzy poprzez SAT KRAK 2004 mają szansę dotrzeć do operatorów sieci kablowych, czy platform cyfrowych potencjalnie zainteresowanych ich zawartością programową. Największy nacisk organizatorów skierowany został w kierunku producentów i importerów sprzętu do nadawania i odbioru telewizji satelitarnej, oraz korzystania z możliwości jakie daje satelitarna transmisja danych.

Na SAT KRAK 2004 zaprezentowane zostaną rynkowe nowości, nowe technologie, sprzęt oraz zawartość, którą można wykorzystać przy pomocy technologii satelitarnej. Udział w wystawie zapowiedziały już liczące się firmy europejskie, m.in. z Włoch i Wlk. Brytanii, w tym m.in. Echostar i Radix. Nie zabraknie także polskich firm. Wśród nich wystawią się m.in. Cyfra Plus, Cyfrowy Polsat, żywiecki producent odbiorników satelitarnych Datcom, szczecińskie firmy Rajsat i Kwant (razem z niemiecka firmą Globo), krakowska firma Dipol oraz firmy Mezon, Telstar, Lifesat, Sat.

Tegoroczna wystawa SAT KRAK 2004 będzie największą z dotychczasowych. Przygotowania do niej są już w stadium zaawansowanym. Ruszyła już rejestracja wystawców. Niebawem, wraz z uruchomieniem strony targów, ruszy także rejestracja odwiedzających. Na imprezę zostaną zaproszeni także dziennikarze największych w Polsce dzienników i pism.

http://www.medialink.pl

Sylwester KozakSAT KRAK powraca

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.