Sat Kurier zwiększa nakład- Internet niebawem

Od grudniowego numeru (6/2002) dwumiesięcznik Sat Kurier ukazuje się w nakładzie kilkudziesięciu tysięcy egzemplarzy. Wydawca zdecydował się również na zmianę papieru, na którym drukowany jest periodyk. Obecnie wszystkie strony pisma ukazują się w pełnym kolorze na jednakowym, cieńszym papierze. Trwają prace nad poszerzeniem zawartości Sat Kuriera. Pomimo wprowadzanych zmian, cena pojedynczego egzemplarza pisma nie ulega zmianie i nadal wynosi 8 zł.

Dotychczas nakład Sat Kuriera, pomimo ogromnego zainteresowania pismem, nie przekraczał kilkunastu tysięcy egzemplarzy. Wydawca dwumiesięcznika, spółka Hollex Sat Systems, zdecydowała się na znaczne zwiększenie nakładu magazynu po analizie sprzedaży z ostatnich kilku miesięcy. Wynika z niej, iż nakład niektórych wydań został wyprzedany niemal w całości. Ostatni numer (5/2002) trzeba było dodrukować. Niewykluczone, iż w pierwszej połowie 2003 roku nakład Sat Kuriera zostanie podwojony.

Zdecydowano się także na zmianę papieru, na którym drukowane jest pismo. Obecnie wszystkie strony Sat Kuriera wydawane są się w pełnym kolorze na jednakowym, cieńszym papierze. Ponadto, od 2003 roku planowane jest poszerzenie magazynu o dodatkowe strony. Wydawca zamierza w najbliższych miesiącach wprowadzać kolejne zmiany w periodyku.

Niebawem uruchomiona zostanie nowa wersja serwisu internetowego Sat Kuriera. Czytelnikom zaoferowane zostaną nowe usługi, w tym możliwość założenia profesjonalnego płatnego konta email. Część usług skierowana będzie do dystrybutorów sprzętu satelitarnego.

http://www.satkurier.pl
http://www.medialink.pl

Wpisy promowane

  • Porady z remontu mieszkania
    Każde mieszkanie od czasu do czasu wymaga remontu. Taki remont to oczywiście mnóstwo ciężkiej pracy i ogromne koszta, jednak efekty ...
  • Transfer Cyfrowy DTF – cyfrowe nadruki
    Rynek koszulek z nadrukiem przeżywa prawdziwy rozkwit. Z jednej strony bardzo uniwersalne zastosowanie koszulek sprawia, że możemy z powodzeniem wykorzystać ...

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry