SaveUp pozyskuje prawie 2 mln i kolejnych inwestorów

Opublikowano: 11 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek Startupy. Tagi: , , , , , ,

iTraff Technology, twórca aplikacji SaveUp, zakończył pierwszą rundę finansowania i uzyskał prawie 2 mln na rozwój.

SaveUp pozyskuje prawie 2 mln i kolejnych inwestorów   1

Aplikacja SaveUp pozwala na bezpośredni zakup przez telefon produktów rozpoznanych na zdjęciu. Na potrzeby rozwoju API, dzięki któremu będzie można samodzielnie stworzyć własną aplikację służącą do błyskawicznego rozpoznawania obrazu, spółka pozyskała 1,9 mln zł, wśród inwestorów znaleźli się m.in. Innovation Nest (Piotr Wilam, współtwórca Onet.pl, oraz Marek Kapturkiewicz), Rafał Han, a także Stephane Senkowski. Jednym z inwestorów obecnej rundy jest również SpeedUp Venture Capital Group, który zainwestował już uprzednio w iTraff Technology na tzw. poziomie seed.

Grupie SpeedUp zawdzięczamy bardzo wiele. To ona wprowadziła nas w branżę, pomagała nam stawiać pierwsze kroki. Cieszę się także, że zaledwie w rok od momentu powstania naszej firmy, udało nam się pozyskać kolejne fundusze zapewniające dalszy, intensywny rozwój naszej technologii. Warto podkreślić, że z dniem dzisiejszym zyskujemy nie tylko inwestorów, ale także znakomitych ekspertów od lat pracujących w branży IT, co zapewnia nam doskonałe, mentorskie wsparcie – podkreśla Arkadiusz Skuza, CEO iTraff Technology.

Sylwester KozakSaveUp pozyskuje prawie 2 mln i kolejnych inwestorów

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.