Schiwek przejmuje Call.me, uruchamia wirtualną budkę telefoniczną

Opublikowano: 8 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Frederick Schiwek, znany inwestor domenowy (i posiadający wiele dobrych nazw .pl) z luksemburskiej firmy DomainInvest, poinformował o swoim najnowszym zakupie. W jego portfolio znalazła się domena Call.me, która wkrótce stanie się pierwszą wirtualną budką telefoniczną.

Serwis Call.me ma dać możliwość zadzwonienia na dowolny numer bez konieczności instalowania na komputerze dodatkowego oprogramowania.

Internet jest wirtualnym światem, potrzebuje więc wirtualnej budki telefonicznej. To proste, ale genialne – nie kryje zadowolenia Natasa Djukanovic z rejestru .ME. Jej zdaniem Call.me jest doskonałym przykładem jak wykorzystać potencjał ccTLD Czarnogóry.

Posiadamy duże portfolio domen związanych z różnymi tematami. Przejęcie Call.me ma dla nas podstawowy sens – nazwa ma silne znaczenie, a rozszerzenie .ME osiągnęło wielki sukces, przekonało firmy, organizacje i osoby prywatne do swojego marketingowego potencjału oraz innowacyjności – powiedział Schiwek.

Call.me to nie tylko nadzieja dla posiadaczy wyjątkowych domen na możliwość  ewentualnego porozumienia z firmami takimi jak DomainInvest. To również wskazówka dla inwestorów z dużymi pieniędzmi: zwrot z dobrych startupów jest większy niż zyski z parkingu…

aznews.plSchiwek przejmuje Call.me, uruchamia wirtualną budkę telefoniczną

Podziel się!

O autorze

aznews.pl

Serwis AZnews.pl przedstawia najważniejsze informacje z branży domenowej. Znaleźć tam można bieżące informacje, raporty i zestawienia sprzedaży.