Ścieżki Biegowe Nike

Wraz z pierwszym dniem wiosny startuje przygotowana przez FFCreation.com strona ’Ścieżki Biegowe Nike’ www.sciezkibiegowe.pl. Na 22 trasach w sześciu miastach Polski początkujący i zaawansowani zwolennicy joggingu w praktyce znajdą mnóstwo przydatnych informacji oraz porad.

Sciezkibiegowe.pl to już druga po runwarsaw.pl strona o bieganiu przygotowana przez agencję FFCreation.com dla Nike. Strona promuje 22 trasy w sześciu miastach Polski, na których każdy może pobiegać stosownie do swoich zdolności, poprawić kondycję oraz otrzymać wskazówki od wykwalifikowanego trenera, którego można wybrać korzystając z serwisu internetowego. Na stronie znajdą się również informacje o terminach promocji i testów np. obuwia do biegania. Ponadto dzięki serwisowi można według własnych potrzeb i preferencji dobrać odpowiednie ćwiczenia sprawnościowe, programy treningowe, strój i obuwie do biegania.

Strony internetowe Nike należą do najefektowniejszych w branży sportowej i znacząco wyróżniają się estetycznie na tle całego Internetu – wszystkie są najlepszej jakości, często zastosowano w nich zaawansowane technologie filmowe i animacyjne. Udało nam się stworzyć projekt, który utrzymał najwyższy poziom kreacji charakterystyczny dla światowych projektów Nike, a zarazem jest nieszablonowy i twórczy – mówi Marek Piotrowski, dyrektor zarządzający FFC.

Sciezkibiegowe.pl będą także dostarczały użytkownikom informacji o Akademii Biegowej w Międzyzdrojach oraz innych imprezach biegowych Nike i nie tylko. Za pośrednictwem witryny będzie można również zadawać pytania specjalistom, a ich odpowiedzi opublikowane zostaną na stronie.

http://www.sciezkibiegowe.pl

http://www.ffcreation.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top