Sekundowe naliczanie i obniżki w IPFON

IPFON wprowadził sekundowe naliczanie rozmów, obniżył ceny o 20 proc., a także ogłosił specjalną promocyjną ofertę. Te zmiany to prezent dla klientów z okazji pierwszych urodzin tej jednej z największych w Polsce sieci telefonii internetowej.

Nowe stawki IPFON za minutę połączenia lokalnego, międzymiastowego i za granicę to 9gr brutto (wcześniej 11 gr). Obniżce uległa także cena za minutę rozmowy na telefon komórkowy: z 78 gr do 68 gr brutto. Aż o 50% spadną ceny usług menu głosowego IVR. Nowe stawki i sekundowe naliczanie zaczną obowiązywać od 1 sierpnia br.

Z okazji pierwszych urodzin IPFON ogłosił także specjalną promocję na najmniejszą na świecie bramkę VoIP  – Linksys SPA1001. Będzie ona sprzedawana w lipcu w cenie 199 zł brutto, wraz z pakietem 100 minut do wykorzystania na rozmowy w IPFON. Bramkę można nabyć w sklepie internetowym Nomadic (http://www.nomadic.com.pl).

„Sekundowe naliczanie rozmów i obniżki cen to najważniejsze zmiany, jakie zdecydowaliśmy się wprowadzić z okazji pierwszych urodzin IPFON. Były one bardzo oczekiwane przez naszych klientów i cieszymy się, że dynamiczny rozwój sieci pozwolił nam te oczekiwania spełnić. Nowe stawki, w połączeniu z sekundowym naliczaniem, sprawiają, że IPFON ma obecnie najlepszą ofertę na rynku” – powiedział Przemek Siwek, Dyrektor ds. Rozwoju sieci IPFON.

14 lipca minionego roku zostało wykonane pierwsze połączenia w sieci IPFON. W sumie  – w pierwszym roku działalności – w IPFON zostało wykonanych ponad 20 milionów połączeń, a na korzystanie z usług operatora zdecydowało się kilkanaście tysięcy klientów. Ich liczba co miesiąc przyrasta w tempie 30 proc. Te wyniki sprawiają, że IPFON jest obecnie jedną z najpopularniejszych sieci telefonii internetowej w Polsce.

IPFON zapewnia jakość połączeń taką samą, jak w tradycyjnej telefonii stacjonarnej. Dzwonić można bez komputera, za pośrednictwem dowolnego aparatu telefonicznego podłączanego do bramki VoIP lub specjalnych telefonów IP. Sieć udostępnia swoje usługi  bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 37 polskich stref numeracyjnych. IPFON oferuje także najwięcej na rynku usług dodanych (m.in. billing on-line, fax2email, voice2email, numery alarmowe, IVR). Więcej informacji o IPFON jest dostępne na stronie: http://www.ipfon.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top