Seminarium nt. walki z piractwem telewizyjnym

Opublikowano: 8 stycznia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ogólnopolskie seminarium dla reprezentantów Wydziałów dw. z Przestępczością Gospodarczą KWP z terenu całej Polski na temat walki z piractwem telewizyjnym odbywa się już po raz trzeci w dniach 8-9 stycznia br. w Legionowie

Seminarium organizują CANAL+/CYFRA+, HBO i UPC Telewizja Kablowa – członkowie założyciele Stowarzyszenia „Sygnał”. Po raz pierwszy w seminarium wezmą udział nowi członkowie Stowarzyszenia: telewizje kablowe Aster, Autocom, Multimedia, Telewizja Kablowa Poznań oraz Zielonogórska Telewizja Przewodowa.

Celem spotkania będzie podsumowanie działań, jakie Stowarzyszenie „Sygnał” podjęło w 2003 roku oraz wyników współpracy z Wydziałami ds. Walki z Przestępczością Gospodarczą w celu ograniczenia skali kradzieży sygnału telewizyjnego. Podczas spotkania zostaną także przedstawione wyniki zainicjowanej w ubiegłym roku kampanii informacyjno-edukacyjnej na temat walki z piractwem telewizyjnym pod hasłem „Legalna telewizja nie boli. Kradzież sygnału telewizyjnego to przestępstwo”. Uczestnicy omówią również plany walki z piractwem telewizyjnym na 2004 rok. Ważnym punktem spotkania będzie prezentacja nowych członków Stowarzyszenia „Sygnał”: telewizji kablowych Aster, Autocom, Multimedia, Telewizji Kablowej Poznań oraz Zielonogórskiej Telewizji Przewodowej.

Będzie mowa o technicznych aspektach piractwa, a także podstawach prawnych umożliwiających walkę z przestępczością naruszającą prawa nadawców i dystrybutorów programów. Zostaną też przedstawione informacje dotyczące legalnej dystrybucji i oryginalnego sprzętu.

Sylwester KozakSeminarium nt. walki z piractwem telewizyjnym

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.