Senior.pl oddaje głos Seniorom

Serwis Senior.pl, pierwszy polski portal tworzony w całości z myślą o dojrzałych osobach, wzbogacił się o system komentowania artykułów oraz rozbudowane forum – Senior Cafe. To jedno z niewielu miejsc w polskim Internecie, gdzie Seniorzy mogą rozmawiać o swoich radościach czy wszelkich nurtujących ich problemach, podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami czy zwyczajnie porozmawiać z pozostałymi forumowiczami.
Senior.pl postanowił również i Seniorom obecnym w Internecie zaoferować platformę wymiany myśli i doświadczeń oraz nawiązywania znajomości.

– Dla wielu osób przełomem w życiu jest wyprowadzka ich dzieci z domu rodzinnego czy przejście na emeryturę, stają wtedy przed zupełnie nieznanymi wcześniej wyzwaniami. W Senior Cafe mogą spotkać innych Seniorów, wspólnie porozmawiać oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich problemy – mówi Grzegorz Gacki, redaktor naczelny serwisu Senior.pl . – Każdą trudność znacznie łatwiej pokonać, znajdując życzliwą osobę, gotową wesprzeć swym doświadczeniem i mądrością. Społeczności internetowe bardzo pomagają w znalezieniu właśnie takiej osoby.

Senior Cafe powstało w odpowiedzi na uwagi i życzenia użytkowników i czytelników serwisu, którzy zasugerowali stworzenie wirtualnego miejsca spotkań, wymiany doświadczeń oraz dyskusji o problemach dotyczących dojrzałych osób. Goście serwisu zaproponowali również podstawowe sekcje tematyczne Forum, uwzględniające zagadnienia które ich najbardziej interesują.

W Forum serwisu Senior.pl, użytkownicy mogą dyskutować w jednym z siedmiu głównych działów tematycznych: Generacja 50Plus, Zdrowie, Finanse, Rodzina i Bliscy, Pasje, Praca, Edukacja.

Serwis wzbogacił się również o rozbudowany system komentowania artykułów i newsów. Teraz pod wszystkimi wiadomościami, dłuższymi tekstami czy newsami użytkownicy mogą dyskutować na tematy związane z problematyką poruszaną w komentowanym tekście.

– Postanowiliśmy naszym czytelnikom umożliwić różne formy interakcji. Jedną z nich jest właśnie możliwość komentowania treści publikowanych w serwisie, atrakcyjna dla naszych czytelników a dla nas będąca jednym z kanałów komunikacji zwrotnej. Z jednej strony pod tekstami związanymi z różnymi aspektami życia osób dojrzałych i starszych nasi czytelnicy wymieniają własne doświadczenia, uzupełniając niejako treść artykułów, z drugiej strony redakcja serwisu zyskuje opinie o jakości własnej pracy oraz informacje o różnych zagadnieniach interesujących użytkowników serwisu, a godnych szerszego i głębszego poruszenia na łamach redakcyjnych – mówi Grzegorz Gacki.

Uzupełnienie serwisu Senior.pl o Senior Cafe i system komentarzy to nie jedyne wdrażane obecnie zmiany. Twórcy portalu zapowiadają na jesień kolejne niespodzianki mające uczynić serwis bardziej atrakcyjnym dla jego użytkowników – osób dojrzałych i starszych, aktywnych Seniorów, młodych duchem i potrafiących cieszyć się życiem.

www.senior.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry