Seotory.pl – obserwatorium pozycjonowania

Firma Internet Works uruchamia SEO obserwatorium, dostępne pod adresem SEOTORY.pl. Jest to serwis dostarczający szeroką gamę funkcjonalności związanych z zagadnieniem pozycjonowania.
Użytkownik po wejściu na stronę na start otrzymuję możliwość sprawdzenia pozycji słów kluczowych swojego serwisu, porównanie z konkurencją, analizę kodu, dane dot. popularności strony oraz obliczenie obiektywnego wskaźnika SEO Score. Dostarczono wsparcia dla wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo, MSN, Netsprint oraz Onet.

Po założeniu konta w Seotory.pl korzystający mogą dodać swoje serwisy do bazy monitorowanych stron na poszczególne parametry – pozycje słów kluczowych, obserwację porównawczą z konkurencją czy wskaźniki popularności i pagerank. Serwisy dodane do bazy są co 24 godziny odwiedzane przez robota SEOTORY, zaś dane prezentowane w postaci czytelnych wykresów i statystyk.

„Znalezienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w Google dostarcza zwykle największy procent wejść na stronę poprzez frazy kluczowe. Niecałe 20% użytkowników przechodzi do drugiej strony. Bardzo potrzebne są narzędzia mogące wspomóc informacyjnie i analitycznie serwisy WWW, by przyczynić się do poprawienia ich pozycji w Internecie. Dlatego stworzyliśmy serwis SEOTORY.pl. Mamy nadzieję, iż spełni on Wasze oczekiwania.” – mówi Dmitrij Żatuchin, pomysłodawcą i architekt projektu.

„Serwis SEOTORY.pl bada takie wskaźniki jak PageRank, pozycję w Alexa.com, liczy SEO Score na podstawie opracowanego przez nas algorytmu. Bardzo ważnym jest zapewnić ciągłość i pewność informacyjną, dlatego duży nacisk został położony na architekturę zaplecza” wspomina Kamil Paśko, główny programista API serwisu. No i oczywiście interfejs musi na tacy prezentować najważniejsze informacje. – mówi Michał Lechman, programista częsci prezentacyjnej.

Usługa jest darmowa, aczkolwiek istnieje też możliwość zamówienia specjalistycznego oprogramowania nastawionego na analizę i optymalizację strony pod kątem pozycjonowania. Wkrótce planujemy dostarczyć bardziej wymagającym użytkownikom szeroką gamę funkcjonalności o rozszerzonych możliwościach za niewielką opłatą.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top