Serial Cleaners od Draw Distance będzie dostępny w Epic Games Store

Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera drugiej części najpopularniejszej produkcji Draw Distance – Serial Cleaners. Spółka poinformowała o podpisaniu umowy dystrybucyjnej z Epic Games, Inc., dzięki czemu gra będzie także dostępna w sklepie Epic Games Store.

Draw Distance – Serial Cleaners
Draw Distance

Epic Games Store to sklep cyfrowy, w którym oferowane są wyselekcjonowane tytuły na PC i Mac. Podpisana umowa dystrybucyjna z Epic Games, z uwagi na zasięg i renomę tej platformy, może mieć istotny wpływ na wyniki sprzedażowe Serial Cleaners. Warto podkreślić, że przy współpracy z Epic Games Store, twórca gry otrzymuje aż 88 proc. przychodów z jej sprzedaży, w wielu innych sklepach oferowanych jest 70 proc. Dzięki współpracy z Epic Games Store Serial Cleaners zyska dużą widoczność, o co walczą dziś wszyscy producenci gier. Na tej platformie jest wciąż dużo mniej gier niż na Steam, za to są one starannie wybrane przez pracowników Epic Games. Cieszy nas fakt, że Serial Cleaners został oceniony jako gra atrakcyjna wizualnie i gameplayowo, to potwierdzenie, że idziemy z tą grą w dobrym kierunku – powiedział Michał Mielcarek, prezes zarządu Draw Distance.

O Serial Cleaners

Gra łączy w sobie elementy skradanki, szybkiej akcji i multiwątkowej historii mafii. Tytuł inspirowany jest kultowymi serialami telewizyjnymi i filmami ostatniej dekady minionego wieku. Akcja gry zostanie osadzona w Nowym Jorku lat 90. XX wieku.

Poprzednia część gry od czasu premiery w 2017 r. trafiła do ponad miliona posiadaczy na wszystkich możliwych platformach. Gra dwukrotnie trafiła do abonamentu Twitch Prime, który jest liderem wśród serwisów streamingujących. Tytuł był także obecny w Humble Montly (obecnie Humble Choice), a także w zestawie Curve Digital Humble Bundle. Dzięki współpracy z Limited Run ukazała się również limitowana pudełkowa edycja Serial Cleaner na platformę PlayStation 4.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top