Serwer MyHost wyróżniony przez PC World (art. spons.)

Opublikowano: 10 maja 2011. Kategoria: Wpisy Promowane. Tagi:

Serwer MyHost z oferty Domeny.pl został wyróżniony przez miesięcznik PC World w kategorii „Najlepsza Opłacalność” w porównaniu najpopularniejszych usług hostingowych.

Serwer MyHost wyróżniony przez PC World (art. spons.) 1MyHost znalazł się wśród najlepszych pakietów hostingowych w Polsce. Jest to obecnie również najpopularniejszy serwer wirtualny w ofercie Domeny.pl. Jego najnowsza specyfikacja powstała dzięki sugestiom i uwagom klientów firmy. MyHost to obecnie 15 GB powierzchni, 5000 GB transferu, 20 baz MySQL i nielimitowana ilość domen oraz kont e-mail. Można kupić go w opcjach – 0 zł, 49,95 zł netto i 249 zł netto (z programem G Data AntiVirus 2011). – Mimo, iż specyfiką naszego serwisu są rejestracje domen z całego świata, nie zapominamy o usługach hostingowych. Na ich jakość i możliwości kładziemy coraz większy nacisk. – mówi Marcin Majerek, dyrektor ds. marketingu Domeny.pl.

Zobacz ofertę serwerów Domeny.pl >>

Sylwester KozakSerwer MyHost wyróżniony przez PC World (art. spons.)

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.