Serwis Beaty Pawlikowskiej w Onet.pl

W portalu Onet.pl został uruchomiony serwis podróżniczki – Beaty Pawlikowskiej. Na stronie www.BeataPawlikowska.onet.pl autorka prowadzi dziennik, zamieszcza opisy swoich podróży, publikuje felietony, fotografie i… zaprasza na wspólną wyprawę.
Beata Pawlikowska prowadzi swoja stronę od ponad 4 lat. Teraz serwis jest również dostępny w domenie onet.pl. Na łamach serwisu, ta znana podróżniczka i pisarka, prowadzi dziennik „(nie)codzienny”, publikuje wspomnienia ze swoich licznych podróży – na szczególną uwagę zasługuje galeria zdjęć. Na stronie autorka zamieszcza także odpowiedzi na listy (w egzotycznie brzmiących skrzynkach pocztowych), a także fragmenty swoich książek i oryginalne przepisy kulinarne.

Beata Pawlikowska: To niezwykłe, jak bardzo realne może być miejsce stworzone w wirtualnej rzeczywistości. Znam stałych bywalców mojej strony, którzy częstują się kawą i tortem z okazji urodzin, a przy tym rozmawiają o najważniejszych rzeczach w życiu – co paradoksalnie okazuje się znacznie łatwiejsze w świecie internetu niż w tzw. „realu”. Od koloru stron powstała nazwa „Oliwkowo”, określająca tę wirtualną krainę, która jest chyba czymś więcej niż tylko stroną w internecie. To przestrzeń skupiająca ludzi, którzy chcą spełniać swoje marzenia, żyć świadomie i szczęśliwie, nie tylko dla siebie, także dla innych.

Wokół serwisu Beaty Pawlikowskiej powstała już minispołeczność internautów, czyli Tubylców „Oliwkowa”. Tubylcy spotykają się na łamach serwisu oraz w „realu”. Beata Pawlikowska aktywnie wspiera tych młodych pasjonatów, udzielając im wielu wskazówek i porad. Sama także organizuje wyprawy, na które każdy ma szansę się zapisać. W tym roku Beata Pawlikowska organizuje 5 wypraw – do Tanzanii, Peru, Indii, do dżungli amazońskiej i z karawaną wielbłądów na pustyni… Jedno miejsce w każdej z tych wypraw będzie można wygrać w organizowanym przez Onet.pl konkursie.

Pani Beata Pawlikowska świetnie rozumie siłę internetu i jego ważną rolę w planowaniu podróży. I co najważniejsze – chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami z internautami – mówi Piotr Trybalski, Wydawca Serwisu Podróże.

www.beatapawlikowska.onet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry