Serwis dla alergików w Onet.pl

Opublikowano: 13 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Onet.pl stworzył serwis poświęcony alergiom. Alergie.onet.pl to kompendium wiedzy na temat alergii, sposobów jej zapobiegania i leczenia.

Choroby alergiczne są jednymi z najczęściej występujących schorzeń współczesnej cywilizacji. Ogromne znaczenie ma upowszechnienie wiedzy o skutecznych sposobach profilaktyki, jak i właściwego postępowania i leczenia dolegliwości alergicznych.

W dziale „ABC Alergika” można znaleźć praktyczne porady jak zmniejszyć ryzyko zachorowania, poznać zasady skutecznej profilaktyki, a także wskazówki ułatwiające chorym znoszenie codziennych niedogodności. Szczególnie warte polecenia są porady, jak radzić sobie z uczuleniami u dzieci. Uzupełnieniem informacji jest lista instytucji, ośrodków i gabinetów specjalizujących się w alergologii.

Partnerami merytorycznymi serwisu są wortale medyczne: MediWeb.pl oraz Apsik.pl.

http://alergie.onet.pl/

Sylwester KozakSerwis dla alergików w Onet.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.