Serwis Faktura.pl w nowej odsłonie

Przełomowy wyrok NSA w sprawie przesyłania faktur drogą elektroniczną to impuls dla serwisu Faktura.pl. Serwis umożliwiająca szybkie wystawianie faktur online przygotowuje się na zwiększone zainteresowanie użytkowników,  dlatego został wyposażony w nowe funkcjonalności.

Zarządzający serwisem liczą na zwiększone zainteresowanie usługami serwisu w związku z wyrokiem NSA w sprawie przesyłania faktur drogą elektroniczną i wzbogacają serwis o nowe funkcjonalności. Początkowo będzie to możliwość weryfikacji kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów, przyjmowanie płatności on-line oraz monitoring płatności. W kolejnych miesiącach Faktura.pl chce udostępnić inne wersje językowe oraz możliwość wystawiania faktur w różnych walutach.

E-płatności można dokonywać przez Internet szybkim przelewem bankowym oraz kartą płatniczą. Udostępniony system pozwala wystawcy dokumentu na dołączenie linka z płatnością do wysłanej faktury. Odbiorca może w dowolnym momencie skorzystać z przesłanego z fakturą linka i zapłacić za usługę lub produkt. Wysłane w ten sposób pieniądze szybko i bezpiecznie trafią do wystawcy faktury. Przestrogą dla osób chcących uniknąć płatności będzie usługa monitoringu płatności przez firmę windykacyjną.

„Poszerzamy zakres usług dostępnych za pośrednictwem Faktura.pl, bo zależy nam na poprawie płynności finansowej klientów korzystających z serwisu. Przy okazji maksymalnie uprościliśmy proces wystawiania i realizacji faktur przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa transakcji”
– mówi Sebastian Ptak, dyrektor zarządzający Blue Media S.A., właściciela serwisu Faktura.pl.

Uruchomiony w marcu 2001 serwis Faktura.pl umożliwia proste, szybkie i bezpieczne wystawianie dużej ilości faktur VAT, pro forma oraz rachunków z każdego miejsca na świecie i o każdej porze. Rozwiązanie jest przeznaczone głównie dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Dodatkową zaletę serwisu stanowi możliwość wysyłki wystawionych faktur za pośrednictwem SMS, poczty e-mail, faksu bądź tradycyjnej poczty.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top