Serwis o urodzie w portalu Onet.pl

Nowy serwis Onet.pl to przystępne, a przy tym kompetentne i rzeczowo opracowane źródło informacji dla pań dbających o urodę, dobrą kondycję i zdrowie. Serwis będzie aktualizowany wraz z ukazywaniem się partnerskich tytułów na rynku wydawniczym. Wygodna nawigacja pozwala łatwo dotrzeć do licznych podstron, umożliwiając Internautkom szybkie znalezienie ciekawego tematu.

Strona główna prezentuje w przejrzysty sposób wszystkie działy serwisu, zachęcając jednocześnie do wyboru z bogatej oferty.
Zawartość działów: „Włosy”, „Makijaż” oraz „Twarz i Ciało” skłoni Internautki do zapoznania się ze starannie wyselekcjonowanymi informacjami – w pierwszej odsłonie serwisu m. in. praktyczne sposoby na pozbycie się cellulitisu i zasady zdrowego opalania. Godna uwagi jest także podróż poprzez historię makijażu.

Działy „Zapachy” i „Kosmetyki” pomogą swobodnie poruszać się w świecie perfum oraz kosmetyków. W ramach udostępnionego w dziale „Kosmetyki” forum można wyrażać swoje opinie na temat dostępnych na rynku produktów.

Dział „Moda” składa się z sekcji: lekcja mody, street fashion oraz trendy. Na uwagę zasługuje szczególnie przegląd tendencji obowiązujących w modzie w czasie tegorocznego lata. Przydatną ciekawostką jest oprogramowanie pozwalające interaktywne eksperymentowanie z doborem makijażu oraz test na rodzaj cery.

http://uroda.onet.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top