Serwis-paczkowy.pl – nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu

Właśnie wystartował Serwis-paczkowy.pl – platforma oferująca usługi kurierskie. Użytkownicy serwisu mogą nadać przesyłkę o wadze do 30 kg już za 19,82 zł brutto w opcji standard. Serwis współpracuje z firmami Kolporter, Opek oraz UPS.

Oferowane przez Serwis-paczkowy.pl tanie usługi kurierskie skierowane są do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych, które nie posiadają podpisanych umów z firmami kurierskimi.

Twórcy platformy wyznają zasadę, że profesjonalna obsługa klienta nie musi być droga. Dzięki skutecznym negocjacjom handlowym z przewoźnikami, Serwis-paczkowy.pl pozwala na wysyłkę paczki w cenie nawet poniżej 20 zł brutto. Oferowane warunki cenowe są konkurencyjne w stosunku do tych proponowanych przez typowe firmy kurierskie. W wielu przypadkach koszt nadania przesyłki w Serwis-paczkowy.pl ma stanowić mniej niż połowę kwoty, którą trzeba by było zapłacić bezpośrednio u przewoźników. Dzięki temu, w Serwis-paczkowy.pl każdy może sobie pozwolić na skorzystanie z profesjonalnych usług kurierskich.

Kolejną zaletą nowego serwisu jest brak konieczności logowania się lub rejestrowania. Klient musi tylko wypełnić specjalny formularz „Zamów kuriera”. Wszelkie formalności są ograniczane do niezbędnego minimum.

Aby nadać przesyłkę w Serwis-paczkowy.pl należy:

•    Wypełnić formularz „Zamów kuriera”, w którym należy wprowadzić dane dotyczące wymiarów i wagi przesyłki;
•     Wybrać Przewoźnika oraz dodatkowe opcje np. ubezpieczenie czy chęć otrzymania faktury VAT;
•    Wprowadzić dane nadawcy i odbiorcy;
•    Zapłacić on-line za przesyłkę. Zamówienie zostaje natychmiast przekazane do realizacji.

Platforma oferuje natychmiastowe płatności on-line, dzięki czemu nadanie przesyłki zajmuje tylko kilka minut. Serwis posiada certyfikaty bezpieczeństwa (Certyfikat SSL GeoTrust). Jak przekonują twórcy klienci mogą być pewni, że wszelkie informacje związane z wysyłką paczki są prawidłowo chronione.

„Serwis-paczkowy.pl to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są zabiegani i nie mają czasu, aby stać w długich kolejkach. Z nami każdy nada przesyłkę w zaledwie kilka minut – wystarczy tylko posiadać dostęp do internetu oraz drukarkę. Dzięki współpracy z trzema cenionymi firmami kurierskimi, pozostawiamy klientowi możliwość dokonania wyboru dostawcy przesyłki zgodnie z indywidualnymi kryteriami selekcji. Serwis-paczkowy.pl to oszczędność czasu oraz pieniędzy. Kurierzy współpracujących z nami firm realizują każde zlecenie w rzetelny sposób, a co najważniejsze, zlecone przesyłki doręczane są już następnego dnia roboczego” – mówi Rafał Łączkowski, przedstawiciel Serwis-paczkowy.pl.

Przesyłki są realizowane w systemie „od drzwi do drzwi” następnego dnia roboczego po dniu, w którym nadano przesyłkę. Kurier odbiera gotową do wysłania paczkę ze wskazanego miejsca i dostarcza ją pod podany w zamówieniu adres.

www.serwis-paczkowy.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top