Serwis Politycy w portalu Gazeta.pl

Trwa gorąca polityczna jesień. Jak w morzu słów, każdego dnia wypowiadanych przez polityków, wyłowić te najważniejsze” Specjalnie dla użytkowników sieci Plus GSM portal Gazeta.pl przygotował serwis „Politycy”. Codziennie dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy mają długoletnie doświadczenie w analizie politycznego języka, wyławiają najciekawsze i najważniejsze zdania. Siła serwisu tkwi w starannej selekcji i profesjonalnym doborze cytatów.

Czego może spodziewać się odbiorca serwisu „Politycy”” Będą w nim wypowiedzi przełomowe, wstrząsające życiem politycznym kraju, zapowiadające zmianę frontu, czy – wręcz przeciwnie – usztywnienie stanowiska. Oto kilka z tych, już wypowiedzianych: Premier Miller: „Jeśli marszałek Borowski zostanie usunięty ze stanowiska także głosami posłów PSL, to będzie to oznaczało koniec koalicji”; Szef śląskiej Solidarności po zadymie w Warszawie: „Rząd nie chce z nami rozmawiać. Premier Miller wypowiedział wojnę związkowcom. Na Śląsku będzie druga Argentyna”, Prezydent Kwaśniewski: „Jeśli Irlandia powie TAK w referendum, powinniśmy uczcić to kuflem Guinnessa”)

Każdy, kto zaabonuje serwis, codziennie otrzyma 1-2 sms-y z cytatami dnia. Cytowani są najważniejsi ludzie w kraju – prezydent, premier, szefowie najważniejszych partii i resortów, NBP, posłowie, senatorowie, ale także artyści, autorytety moralne. Czasem także zacytujemy obcokrajowców, wyrażających o Polsce ważne opinie. Koszt miesięcznego abonamentu to 9 zł plus VAT.

http://www.gazeta.pl/politycy

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top