Serwis Politycy w portalu Gazeta.pl

Opublikowano: 22 października 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Trwa gorąca polityczna jesień. Jak w morzu słów, każdego dnia wypowiadanych przez polityków, wyłowić te najważniejsze” Specjalnie dla użytkowników sieci Plus GSM portal Gazeta.pl przygotował serwis „Politycy”. Codziennie dziennikarze Gazety Wyborczej, którzy mają długoletnie doświadczenie w analizie politycznego języka, wyławiają najciekawsze i najważniejsze zdania. Siła serwisu tkwi w starannej selekcji i profesjonalnym doborze cytatów.

Czego może spodziewać się odbiorca serwisu „Politycy”” Będą w nim wypowiedzi przełomowe, wstrząsające życiem politycznym kraju, zapowiadające zmianę frontu, czy – wręcz przeciwnie – usztywnienie stanowiska. Oto kilka z tych, już wypowiedzianych: Premier Miller: „Jeśli marszałek Borowski zostanie usunięty ze stanowiska także głosami posłów PSL, to będzie to oznaczało koniec koalicji”; Szef śląskiej Solidarności po zadymie w Warszawie: „Rząd nie chce z nami rozmawiać. Premier Miller wypowiedział wojnę związkowcom. Na Śląsku będzie druga Argentyna”, Prezydent Kwaśniewski: „Jeśli Irlandia powie TAK w referendum, powinniśmy uczcić to kuflem Guinnessa”)

Każdy, kto zaabonuje serwis, codziennie otrzyma 1-2 sms-y z cytatami dnia. Cytowani są najważniejsi ludzie w kraju – prezydent, premier, szefowie najważniejszych partii i resortów, NBP, posłowie, senatorowie, ale także artyści, autorytety moralne. Czasem także zacytujemy obcokrajowców, wyrażających o Polsce ważne opinie. Koszt miesięcznego abonamentu to 9 zł plus VAT.

http://www.gazeta.pl/politycy

Sylwester KozakSerwis Politycy w portalu Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.