Serwis poświęcony walucie EURO w e-biznes.pl

Na stronach Serwisu Informacyjnego e-biznes.pl został uruchomiony dział poświęcony nowej walucie EURO. Waluta ta będzie obowiązywać już od 1 stycznia 2002 w 12 krajach Unii Europejskiej. Wszystkie informacje zostały przygotowane wspólnie z Grupą ING.

Na stronach https://www.e-biznes.pl/euro przedstawione zostały zebrane wszystkie informacje związane z EURO- wygląd nowych banknotów i monet, informacje ogólne oraz poradnik zawierający 50 najczęściej zadawanych pytan i odpowiedzi. Czytelnik znajdzie m.in. odpowiedzi na pytania dotyczące znaczenia wprowadzenia Unii Gospodarczej i Walutowej, przeliczania walut, czy warunków przystąpienia do UGW. Zostały przygotowane również odpowiedzi na nieco trudniejsze pytania dotyczące okresów przejściowych, czy prawa emisji EURO.

Jak powiedział nam przedstawiciel Grupy ING „Tematyka wspólnej waluty dotyczy nas wszystkich. Jako grupa finansowa w szczególności chcielibyśmy przybliżyć zagadnienia związane z Euro. Dlatego opracowaliśmy zestaw podstawowych informacji na ten temat, które udostępniamy nie tylko poprzez swoje strony internetowe (www.ing.pl), ale również we współpracy z Serwisem Informacyjnym e-biznes.pl”.

https://www.e-biznes.pl/euro

Wpisy promowane

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry