Serwis randkowy Sympatia.pl ma już 5 lat

Sympatia.pl – serwis randkowy Onet.pl świętuje piąte urodziny. Z tej okazji dla użytkowników Sympatii przygotowano specjalny serwis a w nim liczne atrakcje: m.in. konkursy z nagrodami i promocje na płatne funkcjonalności w serwisie.
W ramach święta Sympatii, wszystkim internautom udostępniono płatne funkcjonalności serwisu, np. komunikator serwisu „Flircik”. Przygotowano także promocje i rabaty, m.in. na zakupy w wybranych sklepach internetowych (np. Vivid.pl czy Garderoba.pl), doładowanie komunikatora OnetSkype, a także na internetowy kurs uwodzenia www.kursuwodzenia.pl, który ujawnia arkana sztuki uwodzenia, pozwalające skutecznie podbić serce wymarzonej partnerki lub partnera.

W trakcie trwania urodzin, internauci będą mogli także wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie, m.in.:  aparaty cyfrowe i kamerki internetowe. Wystarczy wysłać email z prawidłową odpowiedzią na proste pytania, prezentowane codziennie w serwisie.

„Od momentu powstania, Sympatia.pl przeszła długą drogę rozwoju. W 2003 roku, kiedy serwis został włączony w struktury Onet.pl, liczba założonych w serwisie profili sięgała 200 tysięcy, dziś to już ponad 2,5 miliona – mówi Agata Wajda-Kucharzyk, Kierownik Serwisu Sympatia.pl. Tak dynamiczny rozwój Sympatii jest niewątpliwie efektem naszego nowatorskiego podejścia do serwisu, który doskonale funkcjonuje w sieci zrzeszając nieustannie rosnąca liczbę internautów, a jednocześnie świetnie sprawdza się w innowacyjnych projektach, takich jak telewizyjne programy „TV randki” czy „Zakochaj mnie”.

Sympatia.pl to przede wszystkim internetowy serwis randkowy, który połączył już setki par, a ogromnej rzeszy użytkowników umożliwił zawarcie interesujących znajomości, a nawet przyjaźni.

W 2006 roku Sympatia zadebiutowała w telewizji – dzięki współpracy z telewizją TVN powstał program „Zakochaj mnie”, który w każdym tygodniu emisji, przyciągał przed telewizory kilkaset tysięcy widzów. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się także castingi do programu – wzięło w nim udział ponad 5 tysięcy osób. Najnowsza telewizyjna produkcja – TV Randki, cieszyła się nie mniejszą popularnością, zarówno wśród internautów, jak i telewidzów.

Sympatia jest także dostępna w OnetLajt – mobilnej wersji portalu. Użytkownicy telefonów komórkowych mają pełną możliwość korzystania z serwisu, czyli mogą m.in. przeglądać profile „sympatycznych”, założyć swój profil w serwisie i publikować zdjęcia.

Sympatia.pl jest najczęściej odwiedzanym serwisem randkowym – według najnowszych danych z Megapanelu, w czerwcu 2007 r. serwis odwiedziło 952 tysiące użytkowników, którzy dokonali 164 milionów odsłon, a średni czas przebywania na stronach serwisu wynosił ponad 1,5 godziny. W serwisie założono już prawie 2,5 miliona profili, które uatrakcyjnia ponad 1,8 miliona zdjęć.

www.sympatia.onet.pl/urodziny

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top