Serwis ślubny w portalu Gazeta.pl

Opublikowano: 17 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal Gazeta.pl uruchomił serwis Ślub, będący internetową wizytówką, wydawanego przez Agora SA przewodnika „Ślub Twoich Marzeń”. Serwis jest poradnikiem dostarczającym praktyczną wiedzę osobom, które planują zawarcie związku małżeńskiego.

Serwis Ślub doradza nowożeńcom i ich rodzicom, jak krok po kroku przygotowywać się do ślubu oraz przyjęcia weselnego. Poradniki w przystępny sposób opisują, jak wybrać odpowiednie miejsce oraz menu na uroczystość weselną, przy jakiej muzyce się bawić oraz jak zaplanować i gdzie się wybrać w podróż poślubną.

Na stronach serwisu znajdują się informacje o ślubnej modzie – najmodniejszych strojach dla Niej i dla Niego. Podpowiadamy, jak wykonać makijaż oraz jaką wybrać fryzurę. Nie zapomnieliśmy także o pierścionkach, obrączkach oraz drobiazgach, przynoszących szczęście w tym wyjątkowym dniu. Prezentujemy galerie zdjęć z weselnymi tortami oraz bukietami dla panny młodej.

Hołdujący tradycji znajdą w serwisie także informacje o ślubnym savoir-vivre.

Użytkownicy serwisu mają do swojej dyspozycji specjalne Forum, na którym mogą znaleźć odpowiedzi na wiele pytań związanych z ślubno-weselnymi przygotowaniami. Mogą tu także podyskutować i wymieniać się opiniami oraz poradami, co zrobić, żeby ślub, wesele oraz podróż poślubna były pięknymi i niezapomnianymi chwilami.

Serwis będzie na bieżąco aktualizowany wraz z kolejnym wydaniem „Ślubu Twoich Marzeń”.

http://www.gazeta.pl/slub.

Sylwester KozakSerwis ślubny w portalu Gazeta.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.