Serwisy edukacyjne Onet.pl w nowej odsłonie

Portal Wiedzy WIEM – agregat serwisów edukacyjnych Onet.pl, zyskał nową szatę graficzną i wzbogacił się w nowe działy. Dotychczas istniejące w portalu serwisy: Sciaga.onet.pl, Matura.onet.pl i Szkoly.onet.pl, dołączyły do agregatu Portal Wiedzy WIEM.
Odświeżony Portal Wiedzy WIEM, zawiera encyklopedie, słowniki, kursy językowe, a także serwisy specjalne  dla szóstoklasistów, gimnazjalistów, maturzystów i studentów. Na stronach Portalu Wiedzy dostępne są również serwisy poświecone certyfikatom językowym i nauce języka angielskiego – TVN Lingua, serwis z filmami edukacyjnymi, wyszukiwarka szkół i uczelni oraz kiosk pism szkolnych i popularnonaukowych.

Portal Wiedzy to doskonale źródło informacji dla wszystkich uczących się i poszerzających swoją wiedzę – mówi Edyta Figury-Puchalska, Wydawca serwisów edukacyjnych w Onet.pl. Wprowadzone przez nas zmiany ułatwiają gimnazjalistom i licealistom dotarcie do najczęściej przez nich  poszukiwanych treści – dodaje.

Portal Wiedzy to jeden z najchętniej odwiedzanych serwisów edukacyjnych – według najnowszych danych badania Megapanel, w styczniu 2008 r. z serwisów tematycznych z kategorii „Edukacja” korzystało 8,8 miliona polskich internautów co stanowi 62% wszystkich polskich internautów. Najpopularniejszym serwisem była Wikipedia – encyklopedia tworzona przez użytkowników sieci. Drugie miejsce ex-equo z serwisem Ściąga należało do serwisów edukacyjnych Onet.pl odwiedzanych przez 2,8 miliona użytkowników.

www.portalwiedzy.onet.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry