Sharp prezentuje nową stronę

Firma Sharp Electronics Polska uruchomiła nową stronę internetową: www.plasmacluster.pl. Ułatwi ona dostęp do informacji dotyczących produktów Home Appliances – chłodziarko-zamrażarek, oczyszczaczy powietrza i klimatyzatorów. Jej głównym zadaniem jednak jest prezentacja technologii Plasmacluster™ – opatentowanej i stosowanej przez Sharp w wielu produktach.

Strona www.plasmacluster.pl w sposób dostępny i przyjazny prezentuje  technologię opracowaną przez firmę Sharp w 2000 roku. Internauci otrzymują informacje w przejrzystej i atrakcyjnej graficznie formie. Z nowej strony dowiemy się na czym polega fenomen Plasmacluster™: jak przyczynia się do polepszenia klimatu panującego w naszym domu, w jaki sposób wpływa na przechowywaną w chłodziarko-zamrażarkach żywność i dlaczego, korzystając ze sprzętów, w których jest zastosowana, dbamy o zdrowie swoje i naszych najbliższych.

Na nowej stronie producent prezentuje także pełną ofertę sprzętów AGD Sharp. Odwiedzający www.plasmacluster.pl mogą dowiedzieć się, gdzie można zakupić sprzęt Sharp, a za jej pośrednictwem przekazać producentowi swoje opinie na temat użytkowania produktów AGD tego producenta.

www.plasmacluster.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry