Sharp prezentuje nową stronę

Firma Sharp Electronics Polska uruchomiła nową stronę internetową: www.plasmacluster.pl. Ułatwi ona dostęp do informacji dotyczących produktów Home Appliances – chłodziarko-zamrażarek, oczyszczaczy powietrza i klimatyzatorów. Jej głównym zadaniem jednak jest prezentacja technologii Plasmacluster™ – opatentowanej i stosowanej przez Sharp w wielu produktach.

Strona www.plasmacluster.pl w sposób dostępny i przyjazny prezentuje  technologię opracowaną przez firmę Sharp w 2000 roku. Internauci otrzymują informacje w przejrzystej i atrakcyjnej graficznie formie. Z nowej strony dowiemy się na czym polega fenomen Plasmacluster™: jak przyczynia się do polepszenia klimatu panującego w naszym domu, w jaki sposób wpływa na przechowywaną w chłodziarko-zamrażarkach żywność i dlaczego, korzystając ze sprzętów, w których jest zastosowana, dbamy o zdrowie swoje i naszych najbliższych.

Na nowej stronie producent prezentuje także pełną ofertę sprzętów AGD Sharp. Odwiedzający www.plasmacluster.pl mogą dowiedzieć się, gdzie można zakupić sprzęt Sharp, a za jej pośrednictwem przekazać producentowi swoje opinie na temat użytkowania produktów AGD tego producenta.

www.plasmacluster.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry