Nowy ShopCamp pod znakiem męskich zainteresowań

Opublikowano: 13 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Na począktu marca w Poznaniu odbędzie się inaugruacja czwartej edycji ShopCamp. Organizatorzy chcą kontynuować misję integrowania środowiska e-commerce.

Divante, AtomStore, DPD Polska, FreecoNet, Manubia i SOFORT Banking to obecni partnerzy ShopCampa, którzy będą dzielić się swym doświadczeniem z uczestnikami spotkań.

ShopCamp w tym roku zaskoczyć chce uczestników nowymi elementami formuły. Przedsmak tych zapowiedzi stanowi organizacja „Warsztatów ShopCamp”. Pierwsze Warsztaty odbędą się 1 marca, w dzień poprzedzający inaugarcyjny w tym roku ShopCamp, który odbędzie w poznańskim Starym Browarze.

ShopCamp

Spotkania ShopCamp to jak zawsze otwarte prezentacje zaproszonych gości, które stanowić mają dla uczestników wartość edukacyjną i inspirować do wdrażania nowych rozwiązań we własnych e-biznesach. Najbliższe spotkanie odbędzie się pod hasłem „Męskie hobby”. Wśród osób, które opowiedzą o swoich pasjach, a zarazem sposobach na biznes znajdą się m.in. Adam Jesionkiewicz (Astromarket.pl), Łukasz Więcek (Majsterkowo.pl), Igor Czajkowski (Cyklotur.com), Marek Prudel (Militaria.pl). Spotkanie odbędzie się 2. marca w Poznaniu, aby wziąć udział należy się zarejestrować. Aktualne informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie internetowej shopcamp.pl.

Dawid ZarazińskiNowy ShopCamp pod znakiem męskich zainteresowań

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.