Nowy ShopCamp pod znakiem męskich zainteresowań

Na począktu marca w Poznaniu odbędzie się inaugruacja czwartej edycji ShopCamp. Organizatorzy chcą kontynuować misję integrowania środowiska e-commerce.

Divante, AtomStore, DPD Polska, FreecoNet, Manubia i SOFORT Banking to obecni partnerzy ShopCampa, którzy będą dzielić się swym doświadczeniem z uczestnikami spotkań.

ShopCamp w tym roku zaskoczyć chce uczestników nowymi elementami formuły. Przedsmak tych zapowiedzi stanowi organizacja „Warsztatów ShopCamp”. Pierwsze Warsztaty odbędą się 1 marca, w dzień poprzedzający inaugarcyjny w tym roku ShopCamp, który odbędzie w poznańskim Starym Browarze.

ShopCamp

Spotkania ShopCamp to jak zawsze otwarte prezentacje zaproszonych gości, które stanowić mają dla uczestników wartość edukacyjną i inspirować do wdrażania nowych rozwiązań we własnych e-biznesach. Najbliższe spotkanie odbędzie się pod hasłem „Męskie hobby”. Wśród osób, które opowiedzą o swoich pasjach, a zarazem sposobach na biznes znajdą się m.in. Adam Jesionkiewicz (Astromarket.pl), Łukasz Więcek (Majsterkowo.pl), Igor Czajkowski (Cyklotur.com), Marek Prudel (Militaria.pl). Spotkanie odbędzie się 2. marca w Poznaniu, aby wziąć udział należy się zarejestrować. Aktualne informacje na temat wydarzenia są dostępne na stronie internetowej shopcamp.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry