Shopgate wchodzi do Polski

Opublikowano: 27 maja 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Shopgate, platforma zakupów mobilnych, oficjalnie wprowadza swoje rozwiązania m­commerce do Polski. Czym chce przekonać potencjalnych użytkowników?

Jak obiecują twórcy, dzięki Shopgate właściciele sklepów internetowych mogą w szybki i wygodny sposób stworzyć mobilną stronę internetową, a także dedykowane aplikacje zakupowe na iPhone’a, iPada oraz smartfony i tablety z systemem Android. Dodatkowym wyróżnikiem mają być funkcje dodatkowe: skaner rozpoznawania obrazu czy skaner kodów QR.

http://www.youtube.com/watch?v=RpPt9wXwc9M

Shopgate zadebiutował podczas kwietniowych targów eHandlu w Poznaniu. W czasie tego wydarzenia przedstawione zostały pierwsze dedykowane aplikacje i strony mobilne polskich sklepów takich jak Willsoor czy Cloudmine, które zdecydowały się na współpracę z Shopgate.

W krajach niemieckojęzycznych oraz w Stanach Zjednoczonych z usług Shopgate korzysta ponad 2 tys. sklepów. W Polsce firma nawiązała pierwsze partnerstwa z platformami zakupowymi, m.in. IAI, Sote czy Wellcommerce.

Dawid ZarazińskiShopgate wchodzi do Polski

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.