Sieć RTV EURO AGD online

Opublikowano: 16 grudnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Ogólnopolska sieć RTV EURO AGD uruchomiła swój sklep internetowy pod adresem euro.com.pl z produktami fotograficznymi, kamerami, telewizorami LCD i plazmowymi oraz akcesoriami do nich. Jako firma wdrożeniowa wybrany został krajowy integrator Contium SA, który zaoferował swoje autorskie rozwiązanie Unity Commerce. Contium odpowiada także za utrzymanie serwerów, na których funkcjonuje sklep oraz za jego dostępność w sieci.

Klienci korzystający z Internetu mogą sprawdzić dostępność towaru w wybranym przez siebie sklepie. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologicznie integracji systemu Unity Commerce obsługującego sklep

i centralnego systemu zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, który między innymi przechowuje dane dotyczące stanów magazynowych.

Obok typowej formy zakupów przez Internet, czyli zamówienia towaru z dostawą do domu, możliwe jest rezerwowanie on-line produktu w konkretnym, wybranym przez klienta sklepie i jego samodzielny odbiór oraz płatność na miejscu. Moduł zamówień systemu Unity Commerce jest także standardowo wyposażony w mechanizmy eksportowania danych o transakcjach do zewnętrznego systemu obsługi sprzedaży.

http://www.euro.com.pl

Sylwester KozakSieć RTV EURO AGD online

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.